sanii dupa alaptare

by: danusha
Sunt curioasa daca sanii dupa ce ai terminat cu alaptatul revin la forma sa initiala?

andree_a

andree_a

operatie de ridicare a sanilor

25 Mar 2014, 10:54

Eu sunt mamica de 2 ani si alaptandu-mi copilul o vreme indelungata, sanii mei s-au lasat. Am zis ca nu imi voi lasa corpul sa arate asa in continuare si astfel am apelat la operatia de ridicare a sanilor, fara implant. Am fost la clinica domnului Dr. Dobos unde mi-a fost explicat ca operatia nu are efect definitiv, iar in mod natural sanii se vor lasa, insa nu asa de rau ca inainte. Sunt extrem de multumita de rezultat, iar daca sunteti in aceeasi situatie ca si mine si vreti sa aflati mai multe detalii si despre alte proceduri pe care le face domnul doctor, puteti intra pe www.drdoboscalin.ro

wonderland

wonderland

domnisoara andreea

23 Apr 2012, 13:21

bag de seama ca ai o groaza de "probleme" (cu greutatea, cu marimea sanilor, cu aspectul nasului), cata reclama vrei sa mai faci la un oarecare doctor??

andreeaiovici

andreeaiovici

Solutie buna

23 Apr 2012, 12:30

• Buna fetelor. Am si eu o intrebare. Am auzit de la o prietena de domnul dr. Calin Dobos ca face cele mai bune operatii de marire de sani. Am complexul asta legat de marimea sanilor de cand ma stiu si nu vreau sa ma las pe mana oricui. Voi ce ziceti? Aici am gasit detalii http://www.drdoboscalin.ro/ro/chirurgia-sanului

100elena

100elena

ce am facut eu

03 Dec 2011, 08:50

eu am folosit o crema de la Palmer,s antivergeturi si pe urma o crema pentru fermitatea bustului de la aceeasi firma. le-am gasit mai ieftine la www.cosmeticsstore.ro

crissu825

crissu825

ridicare a sanilor

21 Nov 2011, 13:21

Buna! si eu am facut o operatie de ridicare a sanilor dupa nastere, tot la dr. Dobos de la clinica Hyperion din Galati. Interventia a fost multumitoare cu toate ca mi-a fost teama initial. Daca v-ar interesa sa stiti ca il puteti gasi si la centrul medical Focus din Bucuresti. Pentru mai mult informatii puteti sa ma intrebati.

alexandratanase123

alexandratanase123

interventie

07 Sep 2011, 16:01

Buna!
Si eu am apelat la Doctorul Calin Dobos, dar in Galati. Sunt foarte multumita pentru ca sanii mei devenisera foarte lasati dupa sarcina.Va sfatuiesc sa apelati cu incredere.
Bafta!

corinapop

corinapop

Operatie estetica la sani

25 Iun 2011, 23:54

Buna, dragele mele! am citit discutiile voastre si vreau sa va spun ca pentru o estetica ok a sanilor, eu am ales sa-mi fac o ridicare a lor, la un an dupa ce am nascut! Mi-a fost recomandat de o prietena doctorul Calin Dobos si am mers la Centrul Medical Focus pentru interventie. Sunt foarte multumita de rezultat! Va recomand si voua sa luati in calcul aceasta varianta!

depinde

29 Apr 2011, 21:46

de cate luni ai alaptat, daca sunt 6 luni sau mai putin nu o sa vezi o schimbare prea mare. deasemenea depinde de greutatea pe care ai luat-o in timpul sarcinii, daca nu te-ai ingrasat prea tare sanii o sa fie la fel, daca ai luat prea mult in greutate iar dupa nastere si alaptare incepi diete aberante o sa iti fie afectati si sanii ...

tashulina

tashulina

depinde

18 Mar 2011, 09:20

de fiecare organism. Sora mea avea niste sani mici si rotunzi inainte de sarcina. In timpul sarcinii s-au marit considerabil insa si-au pastrat forma rotunda.

Dupa nastere a alaptat cam o luna. Acum are aceiasi sani rotunzi si cam la jumatate ca marime, cum ii avea in timpul sarcinii.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.