Tenul frumos si sanatos

by: moderator
Voi ce metode si ce produse folositi pentru a avea tenul frumos si sanatos?

ginie_pp

ginie_pp

ten frumos si sanatos

10 Oct 2017, 17:32

Buna! Eu am inceput in ultimul timp sa folosesc tot mai multe cosmetice pe baza de ingrediente naturale. Momentan folosesc produsele celor de la Bottega Verde si sunt foarte multumita. Pentru fata folosesc un Demachiant pe baza de lapte si ulei de migdale dulci, impreuna cu crema hidratanta din aceeasi gama . Sunt foarte multumita de ele. Imi lasa tenul catifelat si luminos. Va recomand.

tratamentul de acum

12 Nov 2012, 22:09

In ultima vreme folosesc zilnic un demachiant cumparat de la o Spa, e foarte gentil si nu usuca pielea, putina crema seara si dimineata. Am renuntat la masti de orice fel, nu folosesc fond de ten decat f rar. Cel mai bine imi face un somn bun, alcool si cafea mai putin, multa apa, si mult scs ;)

oanabala

oanabala

ciao

11 Nov 2012, 18:23

imi fac o data la 2 zile o masca cu produse din casaȘ zat de cafea, miere, lamaie, lapte, cacao, lamaie, argila, ouȘ albus de ou pentru ca are colagen natural...etc

wonderland

wonderland

ten curat si ingrijit

27 Iun 2012, 13:00

eu imi curat tenul cu o lotiune tonica si cam de 2 ori pe saptamana folosesc un produs special de curatare

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!