Battleship vs The Dictator

by: 
Am fost ieri sa vedem Battleship ... Efecte faine, actori bunicei , scriptul de toata rusinea, m-am plictisit de moarte in sala , a trebuit sa intram la alt film imediat ca sa ne relaxam Putin. Am vazut The Dictator - un film stupid-funny ... Cu o zi inainte am vazut The Avengers 3D care nu e Asa de Prost cum ma asteptam, film fain ptr copii

nu cred

31 Mai 2012, 16:23

ca o sa merg sa il vad, am destule faze comice, sau mai putin comice , cu copii , acasa la mine ... dar cred ca o sa merg la Snow White and the Huntsman, care apare vineri, am impresia, sper sa fie fain, desi am avut reticente si fata de filmul asta , totusi as vrea sa il vad

stanmaria

stanmaria

iunie 2012

31 Mai 2012, 12:11

Salutare.Ati vazut trailerul la Pregateste-te Ca vine? Mi se pare un film exceptional pentru tinerii parinti , cu intamplari haioase. Filmul le trateaza ca fiind amuzante , dar cand esti pus in anumite situatii e tare greu, dar cred ca o sa fie bine sa ma amuz de persoanjele din film. Am citit ca se lanseaza pe 1 iunie. Se potriveste perfect ziua de lansare http://www.cineforum.ro/2012/05/23/what-to-expect-when-youre-expecting-pregate%c8%99te-te-ca-vine/ .

japonialove

japonialove

hmmm

22 Mai 2012, 11:41

cred ca nu as vrea sa vad niciunul din aceste filme;)) battleship mi s-a parut exagerat (ce era prezentat in trailer) iar the dictator....sa fim seriosi, nu isi are rostul...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.