Chasing Maveriks

by: 
M-am dus sa vad filmul fara prea multe asteptari, mai mult ca sa o scot pe grandma la un film si sa il vad pe Gerarld Butler, caci imi place foarte mult tipul, nu neaparat ptr ca e cuplat cu o romanca ;)
Daca aveti ocazia sa il vedeti la IMAX sau AVX cinema , imaginile si sunetul sunt impresionante . Mi-a fost greu sa cred ca este realizat dupa viata unui surfer, pana cand nu acum cateva zile cand uraganul Sandy a lovit US si Canada am vazut ce fac nebunii de surferi, lumea se adaposteste de inundatii, iar ei ies sa fac surfing fericiti ca au asa valuri sa se distreze : ) Nu as vrea sa dezvalui prea multe despre poveste, mi-e mi-a placut , poate ptr ca intotdeauna sunt impresionata de copiii buni crescuti fara tata

japonialove

japonialove

hmm

09 Nov 2012, 14:33

nu am auzit de filmul asta, o sa-l trec pe lista:)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.