TIFF

by: 
S-a umplut Toronto de vedete cu ocazia festivalului TIFF , as vrea sa merg si eu sa vad On the road, joaca Kristen STewart , Kirsten Dunst si Viggo Mortensen ... Abia astept

never say never

17 Sep 2012, 21:25

nu se stie niciodata unde te poarta viata ... poate o sa aveti ocazia sa mergeti la festival, cine stie ... daca nu la Tiff , poate la Cannes ...
nu am vazut On the Road, dar am fost sa vad Lawless, film despre America in vremea prohibitiei, fain, desi putin cam violent pentru gustul meu
Dupa ce ne-am asezat pe locurile noastre sotul m-a intrebat: De ce sunt doar oameni in varsta in sala ? : ))) ultimul film unde erau doar persoane in varsta in sala a fost ceva despre abolirea sclaviei in US, mi-e mi-a placut la nebunie , sotul a tras un pui de somn :)) dar de data asta nu a mai dormit, i-a placut si lui f mult filmul. Tom Brady joaca super, scriptul e bun, mi-a placut chiar si La Bouef, desi nu ma innebunesc dupa el ca actor … In general filmul fain, desi uitandu-ma la reviewer-uri a primit 2-3 stele si a iesit prost in comparatia cu The Boardwalk Empire …

wonderland

wonderland

eh

12 Sep 2012, 09:44

poate ajungi si ne povestesti si noua, celor care poate nu vor avea niciodata ocazia sa ajunga acolo:)

eh

11 Sep 2012, 22:53

am pierdut intrarea la film cu vedetele si carpeta rosie :(( poate in weekend imi fac putin timp si pot merge .... poate ...

wonderland

wonderland

pai mergi sau ai vrea?:)

10 Sep 2012, 09:42

ca nu prea se intelege:)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.