Voi unde mergeti la Fitness in Bucuresti?

by: anyela
Buna, eu merg la fitness la lujerului de o luna, ma simt bine si slabesc. Voi unde mergeti la antrenamente? Eu am slabit foarte frumos de cand fac antrenamente de 2-3 ori pe saptamana, mananc echilibrat si iau pastilele slim&fit. Bafta tuturor!

andreiv

andreiv

Xbody To Me

02 Iul 2018, 17:58

Eu recomanda sala de fitness tip xbody To Me! Super gasca de oameni cu o super energie :)

alinaflorentinapopescu

alinaflorentinapopescu

Sala fitness

31 Mar 2017, 13:15

O sala buna pe la Unirii? Stie cineva?

andree_a

andree_a

Buna!

26 Mai 2014, 16:37

Eu merg la Joy Speed Fitness din sectorul 2. Mi se pare sala ideala pentru mine pentru ca nu prea imi place sa fac miscare iar aici se fac electrostimulari musculare, un tip de antrenament care presupune lucrarea musculaturii in faza pasiva.Cand am aflat de acest nou tip de antrenament mi-am zis ca trebuie neaparat sa-l incerc si sunt foarte incantata, am un tonus mult mai bun de cand vin aici. In plus, de cate ori simt nevoia sa ma relaxez dupa electrostimulare, apelez si la sedintele de masaj pe care le-au introdus recent cei de la Joy Speed. Eu le-am incercat pana acum pe cel de relaxare si pe cel anticelulitic, dar sunt mai multe tipuri de masaj din care aveti de ales. Aaa, si am uitat sa va spun ca antrenamentele dureaza doar 20 de minute. Daca vreti mai multe detalii despre Joy Speed, puteti intra pe www.joyspeedfitness.ro .

anyela

anyela

Yey

21 Aug 2012, 03:34

Eu am ajuns la intretinere. De acum e mai usor. Momentan sunt in pauza de pastile, acum mai beau ceaiuri si raman la sport si o dieta mai usoara, ca doar e vara si nu am de la ce sa ma abtin asa cu greu :D Am ajuns la 52 de kg, sunt super multumita de cum sunt acum :P

roxxroxy

roxxroxy

Si eu slabesc cu Slim&Fit

05 Mar 2012, 15:51

Curand sper sa ajung si eu la intretinere, pana atunci si eu beneficiez de avantajele administrarii pastilelor slim&fit.:)

anyela

anyela

Astept sa ajung si eu la perioada de intretinere

27 Feb 2012, 23:15

E foarte bine cand ajungi sa mergi la sala doar pentru intretinere. Eu inca mai am pana sa ajung acolo. Momentan continuu cu slim&fit si dieta personalizata, dar si mersul la sala.:) Sunt pe drumul cel bun.

sunshine84

sunshine84

ce-i drept

21 Feb 2012, 10:07

nici la mine nu trece luna fara sa acopar toate sedintele pentru care am platit, chiar daca merg doar pentru a ma mentine in forma, banii cheltuiti pot fi o motivatie foarte buna:)

anyela

anyela

Motivarea este esentiala

21 Feb 2012, 00:26

Asa este, daca nue ste motivat si perseverent nu vei reusi sa ajungi la silueta dorita, iar banii dati pe abonament chiar pot fi un stimulent bun:P Pe langa antrenamente, si eu iau, in continuare pastilele slim&fit. Sunt multumita de rezultate pana acum.:)

roxxroxy

roxxroxy

Motivarea si perseverenta sunt esentiale

21 Feb 2012, 00:12

Da, faptul ca iti faci abonament chiar te motiveaza sa mergi la sala. La mine a mers. Merg la kangoo jumps, urmez o dieta fara carbohidrati si iau pastilele slim&fit. Slabesc si, cel mai important, ma simt foarte bine.:)

wonderland

wonderland

daca-ti faci abonament la sala de fitness

20 Feb 2012, 16:33

te motivezi mai repede sa te tii de acele exercitii, ca banuiesc ca nimeni nu isi doreste sa dea bani aiurea...

kouklakys

kouklakys

numai pentru fete ...

20 Feb 2012, 13:34

In sectorul 6 , pe Prel.Ghencea exista o sala numai pentru fete .... Eu merg de 2 ori pe saptamana si ...se simte ..Nu iau pastile , doar mananc echilibrat si ..se vede . Daca nu te ai dus pana acum la sala , nici nu sti ce pierzi !!! :)))

sunshine84

sunshine84

eu merg la o sala

13 Feb 2012, 10:26

aproape de iancului, insa nu am timp sa merg in fiecare saptamana, merg mai mult in weekend, doar pentru intretinere

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.