sunt amanta!

by: miciarox
recunosc,sunt amanta si sunt lipsita de prejudecatii in sensul acesta.sigur veti spune ca nu e bine,ca sunt o ticaloasa distrugand o casnicie...nu e asa simplu.el e insurat dar ne cunosteam dinainte de a face pasul asta...nu ne-am iubit de la inceput.era vorba doar despre sex,despre o relatie cat se poate de relaxata si libera.numai ca m inceput sa ne petrecem din ce in ce mai mult timp impreuna si am inceput sa ne cunoastem foarte bine si in cele din urma sa ne iubim.el tine la sotia lui si nu i-am cerut niciodata sa renunte la ea...insa sunt geloasa ori de cate ori vorbeste de ea.ne-am certat de multe mori din cauza asta...situatia face in asa fel incat el traieste doua vieti diferite...ziua cu mine si seara acasa.cert e ca ne iubeste diferit pe amandoua doar ca eu sunt cea care trebuie sa stie de cealalta si sa sufere.si ea banuieste ca exista o amanta dar nu are dovezi.asta o face si pe ea sa sufere...se cearta foarte des cu ea din cauza mea si eu nu ma bucur.nici eu nu stiu ce ar fi mai bine.am incercat sa ne despartim de multe ori si nu am reusit.ne iubim prea mult.sunt sigura ca ma iubeste.sunt total opusul sotiei si e tocmai ce isi doreste el.ce sa fac?

knowhoooow

knowhoooow

Am o solutie pentru toti:

12 Sep 2009, 17:20

Am o solutie pentru toti:
Daca vrei parola email-ului/messenger-ului/Hi5-ului iubitei,iubitului,sotiei,sotului sau a unui prieten noi te putem ajuta.
Avand parola poti urmari conversatiile avute in yahoo messenger, poti seta messengerul sa salveze conversatii cand tu nu esti la calculator si sa le citesti ulterior,
poti vedea toate emailurile pe care le trimite sau le-a primit, poti vedea cu cine comunica pe siturile de matrimoniale/socializare.
Trimite email la adresa: knowhoooow@yahoo.com pentru mai multe detalii.
Aflarea parolei dureaza intre 3 si 10 zile.

1.Avem nevoie de adresa ta de email (pentru contact), de emailul la care vrei sa aflii parola, de numele persoanei.
2.Dupa ce aflam parola iti trimitem dovezi (capturi de ecran din email,emailuri trimise spre tine, absolut orice vrei din email)
3.Verifici dovezile iar noi iti trimitem datele pentru a plati. Plata se face usor, rapid si sigur pentru ambele parti.
4.Dupa ce se confirma transferul iti trimitem parola originala.

Costul unei parole este de 30Euro care se platesc doar atunci cand am demonstrat accesul la email prin dovezi.
Asteptam emailurile voastre

...

24 Ian 2009, 21:08

Felicitari!

zapacita25

zapacita25

esti amanta...

19 Ian 2009, 08:44

mie imi e frik sa nu devin una...frik si totodata imi doresc(dar asta e alta poveste)...ai zis k ai abia 21 de ani...in timp iti va trece toata iubirea pe care u crezi k o simti pt el...in timp iti vei face o alta rel si va devenii si el amant,acum ce pot sa-ti supun este doar k ar trebuii sa-ti traiesti viata la 21 de ani sa fi pe primul loc in viata cuiva sa radiezi si sa te bucuri de tot ce inseamna intalniri,tinut de mana etc...esti tanara transformal la randul tau in amant dak nu poti renunta la el dar traiesteti viata k si asa e prea scurta!!!

miciarox

miciarox

ai inteles gresit...

01 Dec 2008, 22:01

nu sunt amanta lui de 10 ni.eu am abia 21 de ani.de 3 ani suntem in situatia asta.ai dreptate cu siguranta imi voi dori toate lucrurile astea dar deocamdata las totul sa se intample de la sine.nu stiu ce urmeaza,dar stiu k nu ma pot desparti de el...

buburuzik

buburuzik

@ixod: ok.. dar pana unde?

01 Dec 2008, 18:51

E ok ca ai incredere in el si te poti baza in orice situatie pe el. Dar oare pentru cat timp te vor multumi lucrurile astea? N-o sa te saturi in curand de toata libertatea asta? Daca esti amanta lui de 10 ani, presupunand ca ai inceput la o varsta frageda, sa zic 16-17 ani, acum ai 26-27. Ceea ce ma face sa ma gandesc.. peste 5 ani o sa mai fii la fel de multumita de libertatea pe care o ai? N-o sa vrei sa iti intemeiezi o familie? N-o sa vrei sa ai pe cineva langa care sa te trezesti dimineata si langa care sa adormi seara? Sau poate o sa vrei un copil. Si atunci, iti va putea el satisface aceste nevoi?

seagull

seagull

eu nu stiu ce am putea sa-ti spunem

24 Nov 2008, 00:28

pentru ca nu ai putea accepta sfaturile noastre, oricare ar fi alea. tu esti foarte confuza acum si asta se datoreaa numai iubirii. cred ca, la un moment dat, cand se va umple paharul, tu vei sti singura ce e de facut. ce sa zic... succes

miciarox

miciarox

pisi

22 Nov 2008, 16:22

ti-am explicat ca in ambele situatii e vb de acelasi barbat...e insurat,ma iubeste,il iubesc dar si eu l-am inselat...sunt constienta k sunt intr-o postura unica,poate...cu toate astea eu il iubesc si recunosc k in momentul asta chiar nu pot renunta la el...mersi pt incurajari.

pisi

pisi

micia,

20 Nov 2008, 21:20

imi este greu sa cred ca-ti vei gasi pe altcineva atata timp cat tu il iubesti pe el, iar pe el il ai mereu in gand.

uita-te si tu, in mesajul pe care mi l-ai scris, ii iei apararea, dar iubirea ta fata de tine insati unde e? inteleg il iubesti, dar nu crezi ca ar trebui sa te iubesti si pe tine si sa pui piciorul in prag fata de el, ca sa-ti fie si tie bine?

e viata ta, micia, iar tu ar trebui sa fi cea mai importanta in aceasta relatie, nu el sau altcineva.

succes!

miciarox

miciarox

pisi

20 Nov 2008, 20:55

nu poti sti cum e pana nu traiesti o astfel de experienta,crede-ma.cu ceva timp in urma as fi sfatuit si eu pe o alta la fel,dar acum cand stiu ce inseamna ma limitez la a spune :iubirea nu are bariere.si eu cred k nu o iubeste,a devenit rutina relatia dintre ei dar stiu k nu va renunta la ea.asta fie intre noi,sun mult mai tanara si arat diferit de ea.in plus e resp lui fata de fam ei...probabil pana va aparea altcineva pt mine vom continua asa...

pisi

pisi

cred

20 Nov 2008, 20:33

ca el e singurul in masura sa ia o decizie, dupa cum se vede. va cam joaca pe amandoua pe degete dupa cum doreste.

o singur sfat am sa-ti dau: esti o femeie tanara, o singura viata avem, de ce iti incurci existenta cu un barbat casatorit si care nu stie ce vrea? si sa stii ca parerea mea este ca nu-si iubeste sotia, daca ar iubi-o nu ar insela-o.

daca as fi in locul tau, as renunta la el, nu mi-as irosi cei mai frumosi ani din viata cu un asemenea individ, care nu stie ce vrea de la o femeie, care este incapabil sa ia o decizie in favoarea unei femei sau alta.