Crema pentru par rebel si deshidratat.

by: stefy09
Buna! Voi ce creme folositi pentru ingrijirea parului rebel si deshidratat. Eu folosesc crema Sleek Blow Out Cream de la label.m si sunt foarte multumita de ea!

mikimoto

mikimoto

Par rebel si deshidratat

08 Mai 2012, 20:41

Franck Provost Expert Lissage este un sampon profesional conceput pentru femeile cu par dificil si carliontat. Pentru utilizari mai rare a placii pentru par va recomand samponul profesional Franck Provost http://www.azida.ro/product.php?pd_id=155

cherrydream

cherrydream

Sampon cu lapte de capra

27 Mar 2012, 14:10

Dannadum am incercat si eu aceste produse de la STYX!Sunt foarte multumita de rezultate.Le-am descoperit la un targ si fetele de acolo mi-au dat o multime de sfaturi despre ingrijirea parului.Cauta si despre uleiurile esentiale si cele presate la rece,eu mi-am facut si niste masti foarte bune!

denissa

denissa

Masca

21 Mar 2012, 02:03

Eu folosesc masca Therapy Age Defying Recovery Mask de la label.m, care imi face parul stralucitor si il ingrijeste!

wonderland

wonderland

par deshidratat

23 Feb 2012, 12:49

eu aplic dupa fiecare baie balsam de par de la L'Oreal Elseve, sunt foarte multumita de cum imi face parul

dannadum

dannadum

par rebel si deshidratat

23 Feb 2012, 09:37

Buna , eu folosesc sampon din lapte capra cu galbenele si balsam din aceasi gama de la alpin derm (shop.styx.ro de aici le iau ) si nici nu-mi mai trebuie crema pt par, sunt foarte multumita de ele,

anyela

anyela

Masci de par eficiente

12 Feb 2012, 17:58

Eu folosesc mastile de par de la kallos. Pentru mine sunt foarte bune.:)

japonialove

japonialove

eu folosesc

08 Feb 2012, 11:00

un ser de par de la Avon, sunt multumita de el, acum nu mai imi fac griji:)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!