Help!!!Unde gasesc?

by: maricicaione
Buna! Am auzit foarte multe fete pe forum si f multe amice ( inclusiv tipa care imi aranjeaza parul de obicei) recomandand produsele profesionale Keune. Mi-am ars parul de la permanent si chiar vreau sa-l tratez cu ce este mai bun pana isi revine. Vreau sa-mi iau o masca si un serum de la ei despre care am auzit numai lucruri bune de la fete care folosesc produsele Keune. Va rog, de unde le pot cumpara? Stie cineva unde se gasesc? Please, help!

iulia32

iulia32

label.m

12 Nov 2010, 10:08

si eu imi comand produse label.m de la toni&guy de pe www.luxbeauty.ro si intr-adevar sunt foarte bune:).bine ca le-am descoperit la chic salon:D

eli_mihai

eli_mihai

label.m

27 Oct 2010, 13:36

si eu imi cumpar mereu produse label.m de pe www.luxbeauty.r, sunt foarte bune, extrem de bune.merita incercate.se vad rezultatele imediat

betty_30

betty_30

label.m

04 Oct 2010, 06:50

eu am profitat acum si mi-am luat de la targul de frumusete doua sampoane de la label.m si 2 balsamuri pentru ca sunt foarte bune si sincer imi merg cel mai bine la parul meu cu tendinte de ingrasare

alina_alinus

alina_alinus

label.m

02 Sep 2010, 13:02

fetele au dreptate produsele label.m sunt mult mai bune si le gasesti foarte usor pe www.luxbeauty.ro.iti doresc succes:)

florenta_matei

florenta_matei

buna

21 Aug 2010, 11:15

chiar imi place sa intru pe www.luxbeauty.ro si sa imi iau produse.in special pe cele la oferta.mi-am luat un ulei de par foarte fain:nashi argan din ulei de in si argan care imi face foarte bine.si straluceste parul foarte mult cand ma dau cu el.

betty_30

betty_30

o solutie

12 Aug 2010, 12:07

nu stiu unde se gasesc produsele de la keune dar iti pot recomanda altele pe care le folosesc eu si sunt profesionale.au si pentru refacerea parului deteriorat si regenerare.sunt de la label.m si ti le poti comanda de pe www.luxbeauty.ro.succes.te pup

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!