Loc de dat cu capul

by: 
De ieri , ma tot gandesc la ce pedeapsa sa ii aplic coafezei mele pentru ca mi-a stricat parul. Parul e ars si despicat la varfuri, trebuie tuns pana aproape de umeri, asta inseamna ca nu voi mai avea par lung. Merg la coafor cam o data pe luna, pentru tunsul varfurilor, masti de par, retus, cu toate ca am mereu grija de parul meu, am facut o greseala cumplita, am incercat o coafeza noua, funky, care mi s-a parut mie ca tunde fain. Prima oara mi l-a tuns fain, foarte modern, a doua oara in schimb mi l-a ars si apoi m-a tuns aproape de tot, parul e lung dar atat de rar ca arat ca dupa o boala lunga : (
Dupa ce am plans ieri pana cand nu am mai putut, am ajuns la concluzia ca nu am cum sa il salvez, e ars de la vopsit si apoi pentru ca a fost tuns in scari cu briciul( nu cu foarfeca ) arata ca vai de el. Acum ca sunt ciopartita si arat un caine maidanez, trebuie sa gasesc o coafura omeneasca, asa ca fetelor, daca aveti ceva linkuri si sugestii … astept
Deasemenea, sunt deschisa la orice sugestii ptr pedespsirea domnisoarei coafeze. M-am gandit sa merg la salon si sa o tund si eu la fel de scurt cum o sa fie si parul meu, sa vedem daca ii convine. Of!

am sunat la salon

12 Ian 2009, 21:57

fetelor ... le-am zis ca sunt complet nemultumita, cheltui atatia bani in fiecare luna acolo, cumpar produse de la ei, nu mai zic de ciubuc, intotdeauna dau dublu de cat se da! s-au oferit sa imi repare parul , pe cat posibil … dar pe banii mei ! What?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!