PRODUSE ROMANESTI PENTRU PAR

by: spring
Parul meu nu este foarte gras,pot spune mai degraba ca are tendinta de ingrasare pentru ca nu are acel aspect lucios si nu se ingrasa pe toata lungimea.Se ingrasa la baza(nu foarte tare)asta la cateva zile dupa spalare.Insa dupa ce ma spal la cateva ore sa spun imi apare matreata sub forma unor coji ce se desprind doar atunci cat dau cu mana(parca as avea pielea deshidratata).As vrea sa gasesc niste produse bune calitativ (chiar daca sunt mai scumpe).Am incercat Nizoral,Tis etc dar nu au dat prea mari rezultate.
As vrea sa va cer parerea in legatura cu niste produse pentru par (sampon si balsam)de la Favisan,Elmiplant,Herbagen,etc.Mi-a spus la plafar ca sunt bune(in special favisan).A folosit cineva?Sunt bune sau sunt doar vorbe?

laura-olivia

laura-olivia

acorda parului mai multa atentie

01 Iun 2008, 19:25

exista mai multe tipuri de matreata.ceea ce ai tu s-ar putea s nu fie matreata.ai grija s nu te speli prea des ,iar dak o faci,foloseste produse special destinate spalarii zilnice.mai ai grija la apa cu care te speli.nu are voie s fie in nici un caz fierbinte.dak t mananca pielea capului,nu t scarpina.am patit exact ca tn cand m spalam prea des.am incercat s suport mancarimea cateva zile in plus si s maresc intervalul de zile intre spalari.sper s t ajute sfaturile mele.succes!

michellevip

michellevip

mda..

27 Apr 2008, 12:19

sa stii ca eu folosesc si produse romanesti pe langa cele straine.. am avut un balsam de la EmiPLAnt cu Extract de taratze... foooarte bun , face un par stralucitor,aproape incomparabil cu elseve,sau l`oreal... iar ca masca de par GErovital,folosita corespunzator reface si cel mai degradat par..

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!