Sampon pentru par gras

by: nonette
IMI spuneti si mie va rog ce sampon sa folosesc pentru parul gras??? Se ingrasa f repede nu mai suport..:(

wonderland

wonderland

ai incercat

09 Mai 2012, 13:11

sa consulti un medic? sa stii ca in astfel de situatii este mai bine sa urmezi un sfat avizat

mikimoto

mikimoto

Sampon pentru par gras

08 Mai 2012, 20:56

Foloseste un sampon pentru reglarea sebumului http://www.azida.ro/product.php?pd_id=145

kdroussi

kdroussi

tratament contra par gras

12 Nov 2010, 15:39

eu ti-as recomanda samponul cu extracte de salvie si lavanda si uleiul de par fortifiant continand uleiuri vegetale de susan,argan,seminte de dovleag si uleiuri esentiale de mirt,lavanda,patchouli si salvie....toate aceste uleiuri au proprietatea de a regla producerea de sebum a scalpului...

iulia32

iulia32

label.m

12 Nov 2010, 10:05

el folosesc label.m de acum vreun an si imi merg foarte bine.mi le iau de obicei de la targ ca sunt preturi bune dar mi le mai comand si de pe internet.va pup

eli_mihai

eli_mihai

foloseste cu incredere label.m

27 Oct 2010, 13:45

foloseste cu incredere produsele label.m.eu le-am descoperit la chic salon si de atunci mi le iau sa le folosesc.sunt foarte bune.te pup

florenta_matei

florenta_matei

si eu as incerca label.m

21 Aug 2010, 11:11

am aflat si eu de aceste produse pe www.luxbeauty.ro.momentan mi-am luat doar un ulei de par din in autentic si argan care este foarte bun.dar ma tenteaza sa incerc si sampoanele label.m.o sa va spun daca imi plac

betty_30

betty_30

si eu fac parte din clubul label.m

12 Aug 2010, 12:10

si eu recomand label.m sunt cele mai bune!si stiti de ce?pentru ca sunt profesionale si sunt folosite in cele mai bune saloane din bucuresti.mie imi plac.va pup

ronna20

ronna20

par si scalp gras

22 Iul 2010, 09:28

Samponul profesional pentru par si scalp gras de la Keune mi se pare cel mai bun pentru aceasta problema pt ca nu trateaza numai efectul ci si cauza. l-am comandat pentru prietenul meu de la profesionalcosmetics.ro dar se poate gasi si prin saloane. e un produs de nota 11!

izabella28

izabella28

eu mi-am luat ceva fain de pe www.luxbeauty.ro

28 Mai 2010, 09:37

mi-am comandat de pe www.luxbeauty.ro o placa de indreptat de la toni&guy si sunt foarte multumita.merge super si am scapat de parul meu valvoi.l-am stapanit in sfarsit:D

mariateo70

mariateo70

si eu folosesc label.m

01 Apr 2010, 11:27

eu folosesc produsele label.m de ceva timp si sunt foarte multumita de ele.mi le comand de pe www.luxbeauty.ro

cristinalivia

cristinalivia

Sampon uscat Batiste

07 Sep 2009, 11:07

Daca ti se ingrasa parul repede, ar fi ideal sa ai in casa un sampon uscat, care te scapa de aceasta problema in numai 2 minute. Este un spray care contine o pudra de talc care absoarbe excesul de sebum si lasa parul matasos, curat si cu miros frumos; se pulverizeaza pe suprafata parului, se maseaza scalpul cam 20 sec apoi se piaptana. Nu face matreata, il poti folosi de cate ori vrei si este f accesibil la pret: 30 lei. Viziteaza samponuscat.ro

iulia32

iulia32

BUNA

22 Mai 2009, 22:32

iti recoamnd sa incerci produse de la toni&guy label.m sunt super bune pentru parul gras si mai ai tot la toni&guy un spray care se da pe parul imbacsit si nu mai e nevoie sa il speli daca esti in criza de timp.iti face parul ca si cum este spalat.eu sunt foarte incantata de aceste produse.te pup

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!