Usturoi!!!!

by: ellyza23
Buna! am auzit k usturoiul este excelent pentru par:D am incerkt kiar o mask, si akum astept rezultatele pe termen lung:D

Partea dureroasa este ca pute!!!!! M-am clatit si cu otet si tot nimik :( Cum scap de miros :(((????

ronna20

ronna20

si uleiul de masline

22 Iul 2010, 09:07

Si eu stiu de la o prietena cu parul rar ca a frecat scalpul cu usturoi si ulei de masline si parul i s-a indesit. Ulei de masline am folosit si eu pentru cresterea parului si este fff bun. In general am mers pe masca naturista si s-a dovedit a fi f eficienta. Cand mi-am decolorat parul si era fff deteriorat am folosit Tratament soc pentru par tratat profesionala de la Keune, este o masca f buna care il "pune pe picioare" dupa 2-3 spalari.

camy_camy

camy_camy

eu mi-am gasit ceva fain pe luxbeauty.ro

20 Iul 2010, 13:33

salut fetelor eu mi-am gasit pe www.luxbeauty.ro un ulei de par foarte bun .repara parul fragil si casant redandu-i stralucirea si mai mult ma coafez mult mai usor si sunt foarte incantata ca imi apara parul de placa.este super fain pentru ca este din ulei de in autentic si ulei de argan.mi l-am comandat de pe www.luxbeauty.ro.sunt foarte multumita de el

tashulina

tashulina

Io

07 Iul 2010, 08:05

stiam ca e bun pentru detoxifiere si sistem imunitar. De par nu auzisem nimic.

Se duce mirosul, insa cel mai probabil dupa spalari repetate. Auzisem cum ca patrunjelul neutralizeaza mirosul de ceapa si usturoi.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!