produse Joico

by: micutza_micutza
foloseste cineva gama de produse Joico? cum sunt? mi s-a recomandat de o coafeza un tratament profesional facut in salon cu asemenea produse si as vrea sa ma interesez inainte sa "arunc" banii...tratamentul consta in aplicarea unor seruri 1 data pe sapt timp de 1 luna

iulia32

iulia32

label.m

12 Nov 2010, 10:07

si eu am descoperit la chic salon produsele label.m.sunt foarte bune si merita banii pentru ca sunt profesionale asa cum ai zis si tu la multe saloane te spala cu kallos si au afisate numai produse profesionale.rusinica:)

eli_mihai

eli_mihai

chic salon

27 Oct 2010, 13:40

am fost odata la un salon care avea expuse produse joico si m-au spalat la par cu kallos, asa se face mai peste tot.apoi am schimbat salonul si am ajuns la chic salon unde m-au spalat si coafat cu produse label.m(cu adevarat profesionale).si acum le folosesc si acasa.chic salon este unul din putinele salonele serioase din bucuresti.felicitari mai vin pe la voi :D

eli_mihai

eli_mihai

chic salon

27 Oct 2010, 13:40

am fost odata la un salon care avea expuse produse joico si m-au spalat la par cu kallos, asa se face mai peste tot.apoi am schimbat salonul si am ajuns la chic salon unde m-au spalat si coafat cu produse label.m(cu adevarat profesionale).si acum le folosesc si acasa.chic salon este unul din putinele salonele serioase din bucuresti.felicitari mai vin pe la voi :D

betty_30

betty_30

label.m

04 Oct 2010, 06:48

am folosit si joico dar parca imi plac cel mai mult celel de la label.m.imi merg mai bine si sunt tot profesionale.s mi-am luat acum de la targul de frumusete doua sampoane de la label.m si 2 balsamuri pentru ca sunt foarte bune si sincer imi merg cel mai bine la parul meu cu tendinte de ingrasare

mihaelastreinu

mihaelastreinu

produse joico

04 Sep 2010, 11:34

sunt foarte bune. eu le alternez cu cele de la shiseido. le iau de la joico.ro.

carmina0203

carmina0203

Produse joico

14 Dec 2008, 15:37

Buna,
Joico k-pak sunt cam scumpe in saloen dar sunt foarte bune, si nu numai Joico.
Fetelor,daca va intereseaza noi aducem produse profesionale din USA. Vopsea, sampoane,balsamuri, creme, produse ptr machiaj etc. la preturi bune si avem un adoas mic fata e cel de la saloane. Va puteti cumpara direct de la noi produsele profesionale pe care le folosesc fetele din salon cand va vopsesc,spala etc.
Mailul nostru este afodita.shop@yahoo.com
Va asteptam si sa ne vizitati blog-ul www.afroditashop.blogspot.com
Va asteptam in luna decembrie cu multe cadouri.

athenia

athenia

Joico

19 Sep 2008, 16:17

Iti spun sincer ca sunt foarte bune. Si eu chiar le-am folosit pe toate, am si un par foarte pretentios...Isi merita banii inzecit...Eu mi-am luat doar samponul Chelating Shampoo, tratamentul Deep Penetrating Reconstructor si Serul de stralucire...Pupici

w88bea

w88bea

produse de par

09 Aug 2008, 18:17

Produsele profesionale sunt cele mai bune daca le folosim la recomandarea unui profesionist, in domeniu, in functie de tipul parului nostru.Aceste produse nu fac minuni peste noapte, dar iti ofera garantia ca daca respecti un tratament pe care il incepi , o sa ai si rezultate.
Eu am lucrat in anumite saloane cu produsele Joico si am fost foarte multumita de rezultatele ce le obtineam la cliente.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!