femei jenate de vibratoare

by: marius26xxx
buna sunt un barbat pe un forum dedicat pt femei am 26 de ani imi plac discutiile despre femei si sex documentatia pt viitor ce le place si ce nu le place observfoaarte multe femei care sunt jenate de un vibrator si nu dau ocazia de al incerca si dupa parerea mea gresesc foarte mult daca gresesc eu amintitimi voi ...experienta mea este ca am o amica foarte buna la 22 se ani cand i-a fost ziua nu i-am dus un urssulet i-am dus ceva amuzant ...un vibrator s-a suparat foarte tare a zis ca sunt nebun cum am putut lua asa ceva si pana la urma am convins-o sa il ia acasa nu am intrebat-o vre-o saptaman ce s-a intamplat am lasat sa imi zica ea ca trebuia sa zica jenata subiect stiut doar de noi 2 asa ca cu cine vbb?
cu min si deci mi-a marturisit ca sunt niste placeri imense am si vazut-o care pt barbat este ceva intens pt ca iti vine sa sari pe ea dar sa nu deviem placeri intense in baie la dus in timp ce facea baie in bucatarie in tot felu de lucruri si va garantez ca te caci pe tine de placere asa ca incercati daca a incercat vre-o fata si nu i-a placut chiar sunt curios

collettemenges

collettemenges

vibratoare

04 Aug 2016, 06:47

http://stimulus.ro/

skeeto

skeeto

Vibratoare

02 Oct 2013, 15:16

Sunt sigura ca orice femeie si-ar dori sa experimenteze orice din domeniul sexshop, dar nu toate recunosc. Daca l-ar primi cadou, din rusine s-ar simti jenata, dar cand va ramane singura, fii sigur ca-l va devora. :D

aventurierotice

aventurierotice

O parere

16 Mar 2012, 13:30

Inainte sa faci un astfel de cadou ar trebui sa incerci sa cunosti mai bine pozitia respectivei persoane vis a vis de acest tip de produse. Sunt unii oameni care agreeaza, altii care sunt total impotriva acestui lucru. Eu recomand pentru orice domn sau doamna care vrea sa experimenteze asa ceva sa isi achizitioneze un vibrator sau dildo confectionat din cyberskin si eventual cu forma anatomica si de culoarea pielii. Un astfel de produs face mai bine transferul de la real la....

sunshine84

sunshine84

nu stiu

02 Mar 2012, 10:04

de ce esti atat de interesat de astfel de lucruri....consider ca nu este necesar sa "investighezi" reactia femeilor vis a vis de vibratoare....

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.