Este abuz sau nu?

by: alexxa_90
De 2 saptamani am aflat ca cineva mi-a facut un profil pe un site de dame de companie,pozele nu sunt ale mele numai numerele de telefon...am lasat cateva comenturi in care rugam administratorul sa stearga acel profil pentru ca acel anunt nu este real,numai ca nu s-a facut nimic..anuntul tot acolo este...Vroiam sa va intreb daca pot face ceva,mie mi se pare un abuz...Va rog sa nu ocoliti mesajul meu.Multumesc!

alexxa_90

alexxa_90

da

22 Oct 2008, 23:23

Da am primit telefoane de la cei care intrau pe acel site.norocul meu a fost ca la acele profile de pe site puteai sa lasi coment.Am lasat unul in care am spus ca nu st eu si ca pozele nu erau ale mele decat nr de tel si ca cineva a facut o gluma proasta,si l-am rugat pe admin sa stearga anuntul.Intr-un final anuntul a fost sters dupa ce am mai lasat un coment in care am lasat un paragraf ce cuprindea o parte din politica de confidentialitate a site-lui,in care spunea ca anunturile trebuie sa fie reale s.a.m.d.Cel mai important este ca a fost sters.Iti multumesc ca mi-ai raspuns.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.