Politia rutiera

by: monita
Am vazut la tv cum o tipa a fost oprita de politie pe motiv ca a folosit flashurile pe un drum national. Politistii pareau a fi sub influenta alcoolului si au facut testul cu fiola in prezenta unui martor chemat de ei, un gras cu un jeep, rezultatul nu a fost prezentat si celorlalti decat martorului...... din imagini si mie imi pareau bauti politistii si penibil... cert e ca tipa s-a ales cu amenda si 6 puncte penalizare... Cum am putea starpii astfel de scursuri?

amalia_07

amalia_07

.

01 Iul 2008, 17:02

Am vazut si eu reportajul, cei doi politisti, erau de-a dreptul dobitoci.... s-au bagat singuri in gura lupului... ar trebui aspru sanctionati...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.