cheltuieli

by: tiana
Buna,

Sotul meu a intentat proces de divort, s-a dat sentinta de desfacere a casatoriei din vina lui exclusiva dar, ce vreau eu sa va intreb, de ce nu s-a hotarat sa-mi achite el cheltuielile de divort, lucru cerut de avocatul meu. Eu am primit in intretinere pe cei doi copii si mi-ar prinde f.bine banii pe care i-am cheltuit cu procesul -vre-o 6.000.000lei.
In comunicare scrie ca a intervenit compensarea cheltuielilor ?! A dactilografiat grefiera gresit?! Sa merg in audienta la presedintele Tribunalului?

Popa Maria

codreanu

codreanu

divort

29 Ian 2006, 13:59

Nu cred ca adactilografiat gresit grefiera.Un raspuns competent puteti obtine de la avocatul care v-a reprezenatat si va cunoaste dosarul.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.