discutii constructive urgent

by: luciamanta
Buna seara, tuturor. Va rog frumos sa imi spuneti, bineinteles daca agreati ideea, cine face parte dintr-o organizatie sindicala? Eu fac parte din conducerea unei organizatii sindicale din domeniul sanatatii si in vederea constituirii unei federatii as dori sa port discutii constructive cu reprezentantii altor sindicate din Bucuresti si din tara. Va rog sa imi dati un raspuns si va multumesc anticipat. Va doresc sanatate, bucurii, realizari in profesie si in viata si tot binele din lume!

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Este

12 Iul 2010, 09:35

obligatoriu sa facem parte dintr-o organizatie sindicala? Idei bune nu pot veni si din partea unor "nesindicalisti"?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.