indemnizatie pentru copil

by: roxanastoica79
buna, sunt o viitoare mamica. anul trecut la 30 iunie mi-am schimbat locul de munca. la firma unde sunt angajata acum mi s-a facut contractul incepand cu data de 28 iulie. eu ar trebui sa nasc la inceputul lui iulie, deci nu fac un an neintrerupt. daca muncesc toata perioada sarcinii si in luna iulie imi iau concediu de odihna- fac un an la actualul loc de munca.pot beneficia in aceste conditii de indemnizatia pentru copil? va multumesc

anduta_79

anduta_79

Rugaminte!

22 Feb 2009, 10:47

Fetele, indraznesc sa va rog ceva...particip la un concurs pe site-ul tvr-ului.....as putea sa va deranjez si sa va rog din suflet sa votati a doua poza (cea cu figura trista din frigider) din sectiunea "concurs"? Linkul l-am pus la semnatura mea. Sper ca nu se supara nimeni pe mine!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.