unde sa gasim locuri de munk pt practiknti?

by: symy
vreau sa ma angajez k sa imi ocup timpul liber care il am si fiindk nu mai pot sa stau aksa....m-am plictisit de aceleasi lucruri care le fac mereu....:(....si vroiam sa stiu dak e cineva pe aici care stie unde ma pot angaja avand in vedere faptul k .....invat dimineata si vreau un program de la 3 pana la 10 11 seara.......profilul meu este :de alimentatie publica ....pot sa gasesc undeva un prg de 8 ore numai dupa masa.....??.....undeva in alimentatie publica ..ceva de genul (bucatar-ospatar....patiser-cofetar) dar si altceva .....astept raspunsuri de la voi si aici si pe symy_symy2000@yahoo.com

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.