Ma pregatesc sa devin Mama

Mai ai putin si nasti? Vrei sa afli mai multe despre aceasta experienta? Ti-e teama? Discuta cu celelalte forumiste despre aceasta experienta!

Credit oferta împrumut serios si rapid

Credit oferta împrumut serios si rapid de la 2000 la 10.000.000 de euro fiecare persoana serioasa. E-mail: laura.dragutza102@gmail.com

0 mesaje

Sarcina de una singura

Poate ai ales sa te ocupi singura de sarcina sau poate partenerul tau nu iti poate oferi ajutorul din. Indiferent de situatie, sarcina poate parea o e...

0 mesaje

Masajele in timpul sarcinii ajuta

Eu am avut cateva probleme in timpul sarcinii iar doctora mea mi-a recomandat sa fac masaje si sa merg la inot. Va recomand centrul la care am fost si...

0 mesaje

Masajele in timpul sarcinii ajuta

Eu am avut cateva probleme in timpul sarcinii iar doctora mea mi-a recomandat sa fac masaje si sa merg la inot. Va recomand centrul la care am fost si...

0 mesaje

celule stem

Buna tuturor mamicilor! Ce pareri aveti despre Babystem si recoltarea de celule stem la nastere? Cateva cunostinte din jurul meu au semnat cu ei pentr...

2 mesaje ginie_ppultimul mesaj: 11 Oct 2017
by: ginie_pp
celule stem

Viitoare mamica

Buna dragelor! Si eu am ramas gravida destul de greu, acum am 34 de ani, si mai am putin si nasc si numai bine, ca eu cred ca bebe va fi in aceeasi zo...

1 mesaje julie1ultimul mesaj: 06 Iun 2017
by: julie1
HI

Sarcina

Daca o femeie este insarcinata si bebelusul este in pozitie posterioara atunci poata naste natural?

0 mesaje

Preveniti sarcina prematura

Datorita doamnei doctor Ruxandra Dumitrescu am fost pregatita din timp, si eu si bebelusul meu. Am facut testul PartoSure dupa ce am implinit 20 de s...

1 mesaje mirelaultimul mesaj: 07 Feb 2014
by: mirela
Prematura

Seminar gratuit - Clubul Imi Doresc Copii - Clinica Fertilia

Va invitam sa participati la primului seminar al clubului „Imi doresc copii”, care va incepe in prima saptamana a lunii decembrie, in noua locatie...

0 mesaje

Recoltare celule stem la nastere

Buna fetelor, Doresc sa va intreb ce parere aveti despre recoltarea de celule stem la nastere. Sora mea are DPN=20 octombrie si se gandeste sa faca o ...

5 mesaje ginie_ppultimul mesaj: 11 Oct 2017
by: ginie_pp
celule stem

Scolioza si sarcina

cat de greu este sa duci o sarcina cand coloana ta este stramba?

1 mesaje lilly_buterflyultimul mesaj: 26 Mar 2012
by: lilly_buterfly
este riscant

Reducerea concediului de maternitate

Mie mi se pare sincer o magarie imensa. sunt curioasa insa ce parere aveti voi, mamicile despre aasa ceva? Vi se pare normal, corect, natural?

2 mesaje ultimul mesaj: 16 Mai 2012
by:
o tampenie

copil

as vrea sa fac un copil. ideea este ca am 32 de ani si sunt singura. ma gandeam sa merg la o banca de sperma si sa il fac astfel. oare ar trebui sa ma...

3 mesaje sunshine84ultimul mesaj: 07 Dec 2012
by: sunshine84
nu este bine sa grabes...

Infertilitatea!

Asociatia «SOS Infertilitatea» reuneste persoane cu probleme de fertilitate care, in regim de voluntariat, desfasoara din 2008 campania «Infertilit...

4 mesaje andree_aultimul mesaj: 30 Oct 2013
by: andree_a
Seminar gratuit Clubul...

Nastere normala sau Cezariana?

Voi ce alegeti? De ce?

Imi puteti spune care sunt avantajele si dezavantajele..??

2 mesaje ultimul mesaj: 16 Mai 2012
by:
depinde de tine

Nastere in spital de stat sau particular?

Vreau foarte tare sa stiu unde este mai ok sa nasti, intr-un spital de stat sau in unul particular.

Imi puteti recomanda vreun spital particular bun?

nastere

Suplimente vitaminice

Fetelor, voi vreti sa luati suplimente de vitamine, minerale si oligoelemente pana sa ramaneti insarcinate? Sau doar in timpul sarcinii credeti ca sun...

5 mesaje simonafarcasultimul mesaj: 03 Nov 2011
by: simonafarcas
Acidul folic- ca sa nu...

Recomandare medic ginecolog

Buna,Imi doresc tare mult un bebe, dar nu stiu ce medic ginecolog sa-mi aleg. Sunt recunoscatoare celor care ma pot ajuta cu sfaturi privind alegerea ...

din pacate

Cat trebuie sa se ingrase o mamica in timpul sarcinii?

Buna fetelor, Avem 20 de saptamani , deja am inceput sa dam din picioruse, dar am luat in greutate doar 2 kg si nici nu se prea vede burticuta. Spune...

pai depinde

Ce intrebari isi pune Viitoarea Mamica?

Salut ma numesc Adriana si sunt din Bucuresti!Am avut o multime de intrebari deoarece sunt la prima sarcina si am nevoie de multa informatie corecta,i...

4 mesaje jijuultimul mesaj: 19 Dec 2016
by: jiju
decizii importante in ...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!