Ce film ti-a schimbat viata?

by: alexandras
exista asa ceva? filme care sa-ti schimbe viata? am vazut zilele trecute si Mr Nobody o varianta la fel de lunga a filmului Inception. tot pe acolo. ma rog, trebuie vazut. culmea e ca am avut un vis super interesant dupa film. dar va las sa-l vedeti si voi

tashulina

tashulina

Filmul

23 Sep 2010, 09:33

care m-a impresionat cu adevarat a fost "La vita e Bella", cu Roberto Benigni.

alexandras

alexandras

..

22 Sep 2010, 13:16

si eu aveam impresia ca traiesc in Closer. iar cand eram mica eram terifiata de filemel lui Hitchcock. mi se schimba lumea efectiv dupa un film de-al lui. nu intelegeam nimic, si tocmai de aia e f curios efectul

ynna000

ynna000

sunt multe filme

22 Sep 2010, 12:49

care m-au lasat cu o invatatura. cred ca filmul "requiem for a dream" m-a impresionat si am invatat multe de la el.

madalutza

madalutza

da.

22 Sep 2010, 12:00

pe mine m-a schimbat serialul Sex and the city. Mi-a schimbat stilul de viata, vestimentatia, gandirea ...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.