Chick flicks

by: 
Am vazut acum o saptamana pe avion doua chick flicks-uri mai vechi, dar destul de faine, Valentine's Day , caruia i-as da un 7 caci nu a a prea reusit sa imi capteze atentia, si It's complicated - i-as da un 9 , filmul e cu Meryl Streep, pe care o ador. Nu demult am vazut si Julie and Julia caruia i-as da un 10, tot cu Meryl Streep.

PS I Love you

15 Iun 2010, 01:17

Ce poate fi mai sexy decat un barbat bine facut cu accent irlandez, care iti canta la chitara?

filmele

15 Iun 2010, 01:07

sunt usurele, le-as compara cu cartile de vacanta, nu trebuie sa ne asteptam la prea mult de la ele. In ultimul timp ma uit si astfel de filme, nu demult nici nu puteam sa le suport .. deh, se mai schimba omul. Luna trecuta am vazut Maid of Honor care e dragut poate ia un 8, deasemeni PS I Love you pe care l-am vazut de cateva ori, sincer, mai mult pentru tipii draguti care joaca in film ;)

tashulina

tashulina

Mie

14 Iun 2010, 09:01

"It's complicated" mi s-a parut extrem de exagerat.

Cred ca s-a sarit calul cu ideea ca nu iti dai seama de ce ai avut decat dupa ce pierzi acel ceva sau cineva.

alexandras

alexandras

..

14 Iun 2010, 08:52

Nu sunt chiar vechi filmele. Valentine s Day e cu actori misto dar actiunea lasa de dorit mult de tot, esti blanda cu notele zic eu. cat despre celelalte doua sunt filme bine facute, cu un sir narativ coerent, cam plictisitoare totusi insa un 7 spre 8 merita

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.