George Clooney vs. Robert Pattinson?

by: ynna000
Am citit astazi un articol foarte interesant. Spunea ca George Clooney este nervos pe Robert Pattinson din Twilight ca o sa-i fure titlul de cel mai sexy barbat. Hey, George, stai calm Robert Pattinson e pentru pustoaice iar tu esti pentru femeile adevarate. Eu te iubesc oricum ar fii :)) Voi pe cine alegeti?

up in the air

10 Sep 2010, 07:39

aseara am vazut Up in the air, e primul film in care imi place Georgica Clooney. Bine ca nu l-am vazut anul trecut cand se dadea afara personalul de la noi in draci, uf.

cold_as_ice

cold_as_ice

Da' ce are

09 Aug 2010, 09:09

asa sexy vocea astuia, ca eu nu pricep?

teostan

teostan

robert

09 Aug 2010, 01:59

Am devenit obsedata de vocea lui! Are o voce foarte sexy, mie Clooney mi se pare un old macho man, nu cred ca m-ar impresiona daca l-as vedea in persoana.

autumn

autumn

Mie nu-mi

09 Iul 2010, 09:20

place de nici unul. Exista alti barbati frumos, nu inteleg de ce ii baga in topuri pe astia...

scorpion_girl

scorpion_girl

Robert

08 Iul 2010, 08:52

s-a impus ca sex simbol dupa Twilight, inainte nu-l stia nimeni. Insa nu reuseste sa impresioneze decat pustoaice, din pacate.

bogdan631

bogdan631

Nici unul

16 Iun 2010, 19:38

trebuie sa fiti mai realiste. :-j clooney e un babalac iar celalalt e un pustan dupa care saliveaza fetite de 12 ani.

nu George

14 Iun 2010, 00:45

George Clooney nu e tipul de barbat care imi place , poate pentru ca are buzele subtiri ... si par pe fund :)) jur ca are par de fund, l-am vazut clar pe marele ecran cand juca in Solaris ... filmul mi-a placut la nebunie, pacat de faza cu popoul gol :(

tashulina

tashulina

Acu

23 Apr 2010, 10:43

depinde de ce tip de barbat preferi. Daca vrei tipul sarmant, sigur George castiga.

tyara

tyara

wtf

07 Apr 2010, 10:48

Ok,macar corpul lui Robert ma face sa vreau sa-l vad ,dezbracat. George e prea mult mediatizat si impus ca un sex symbol.Mie mi se pare ca deja i-a cam trecut vremea.

corina_kittyc

corina_kittyc

...

10 Feb 2010, 12:21

Sunt de acord. Nu se compara, sincer. Robert are 20 de ani si celalalt 50. Ce fel de comparatie e asta? E adevarat ca Robert e destul de sexy dar mie una imi place doar la fata, la corp e cam naspa.

tashulina

tashulina

Aaa

19 Ian 2010, 08:38

cred ca pe...Gerard Butler :))

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.