Quentin Tarantino

by: 
eu evit sa ma uit la filme horror, ma sperie prea tare, dar cele thriller si de actiune imi plac, am vazut weekendul asta Inglorious Bastards, mai mult am stat cu nasul in perna ca sa nu vad scenele cumplite. Imi plac filmele lui Tarantino, dar asta e primul film la care mi-a venit sa vomit instant, uf, nu stiu daca l-ati vazut, dar daca aveti de gand nu va luati nimic de mancare, popcorn sau hot-dog , ca o sa vi se intoarca inapoi.

autumn

autumn

Intr-adevar

13 Sep 2010, 09:19

sunt multe faze "tari" in filmul ala. Tre sa ai un stomac mai "nesimtitor" asa...

mi-a placut si mie

10 Sep 2010, 20:28

doar ca sunt niste faze prea dure ptr stomacul meu, nu pot sa uit nici acum sunetele scoase de lama de cutit cand le taiau scalpurile nazistilor, iar tipul ala care le sfarama capetele cu bata a fost cumplit, mai , nu cred ca eu sunt sensibila, fazele sunt prea dure

autumn

autumn

Am vazut filmul

10 Sep 2010, 09:07

si mi-a placut teribil de mult. Intotdeauna mi-au placut filmele lui, au acea esenta care scapa multora...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.