Tratament acnee cu Derminax

by: dinca16
Tratament acnee cu Derminax

kami1

kami1

Tratament acnee

30 Iun 2014, 14:42

Astazi am cumparat si eu o cutie din suplimentul Derminax si de maine o sa ma apuc sa fac tratament cu el. Daca o sa reusesc sa mai scap de cosuri o sa fie super.

mara1982

mara1982

Derminax

27 Mai 2014, 15:53

Pentru tratamentul acneei se pot folosi diverse metode care sa poata inlatura acneea intr-un timp destul de scurt!

cazaculaur

cazaculaur

Tratament acnee

09 Apr 2014, 13:19

Si eu sufar de acnee de aproape 3 ani de zile, dar pana acum indiferent de unguentul sau cremele pe care le-am folosit rezultatele nu sunt cele pe care mi le doresc eu. La toate tratamentele in prima parte rezultatele sunt bunicele, dar dupa ce termin cura si nu mai iau nimic acneea revine. Dinca la Derminax e aceeasi poveste?
Mersi mult!

cornelya11

cornelya11

Tratament acnee

01 Apr 2014, 16:09

Astazi am inceput sa tin o cura cu suplimentul Derminax si am obtinut rezultate destul de bunicele. Am facut o cura de o luna de zile cu acest supliment!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.