Vedete care au imbatranit

by: scorpion_girl
Am vazut-o acum 2 zile pe Stela Popescu la un eveniment monden. Eram foarte aproape de ea si am observat ca se rujase mult peste conturul natural al buzelor, care sunt foarte subtiri. Se vedea tare urat, plus ca era un ruj rosu aprins care nu o mai prinde la varsta asta. Oare vedetele nu isi dau seama cand imbatranesc?

tashulina

tashulina

mi se pare

23 Dec 2010, 10:55

hidos sa te machiezi excesiv cand ai o varsta, niste piele lasata si destule riduri si pungi sub ochi, pt ca mai mult ca sigur ca nu vei reusi altceva decat sa-ti evidentiezi urmele batranetii si mai tare!

e A-OK

21 Dec 2010, 17:56

Nici o problema fetelor, batranetea nu ocoleste pe nimeni, o sa ajungem si noi smochine :)) vrem nu vrem. Rujul excesiv l-am observat si eu la doamnele cu buzele f subtiri, probabil ca se subtiaza si mai tare cu vremea. copii si batranii au probleme cu coloratul, cumva nu reusesc sa coloreze between the lines =))

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.