targ de fashion

by: dia_irina
Buna! Suntem o echipa tanara si dinamica specializata pe organizarea de evenimente. In luna iulie, organizam un eveniment de fashion in Centrul Vechi al Bucurestiului.Asa ca daca vreti sa iesiti din anonimat si sa va expuneti produsele,,creatiile vintage sau handmade pentru ca lumea sa stie de voi, dati-ne de veste! Sau daca cibeva aici cunoaste persoane care fac sau confectioneaza haine, incaltari ,bijuterii sau tablouri, un link ar fi de mare ajutor.:)

flory_csn

flory_csn

bijuterii

14 Aug 2012, 14:15

Salut, imi lasati va rog datele de contact? Si eu as fi interesata sa particip la un eveniment de acest gen, cu bijuterii (expuse in magazinul online www.calessia.ro). Mersi!:)

japonialove

japonialove

nu stiu cate persoane

21 Iun 2012, 11:23

vor achizitiona tot felul de lucruri din cauza faptului ca sunt foarte scumpe, am fost la cateva targuri de genul si mi s-au parut, sincer, cam exagerate preturile

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.