will smith

by: moderator
ce parere aveti despre ceea ce face will smith cu pustii lui? pe ambii i-a impins spre film si muzica. zilele trecuta am ascultat un interviu cu pustiul si spunea ca il chinuie f tare taica su si ca practic nu mai are copilarie. :(

sunshine84

sunshine84

will smith

16 Mar 2012, 14:34

mi se pare foarte tare, cel putin willow smith chiar are in fata o cariera promitatoare in muzica, iar baiatul lui am vazut ca deja a jucat intr-un film alaturi de jackie chan, chiar daca ii chinuie putin, eu zic ca este preocupat de viitorul lor si nu vad nimic rau in asta, or sa aiba la bani acei copii....nu cum sunt altii de isi fac griji in privinta viitorului din cauza ca parintii nu au posibilitati

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.