Unde gresesc?

by: anne4u
Am 21 de ani si am avut pana acum 2 relatii a cate 2 ani fiecare.Ma simteam iubita,protejata,pana cand am descoperit ca am fost inselata.Tin sa precizez ca mie intotdeauna mi-au placut baietii care erau greu de cucerit si nu ma lasam pana nu erau ai mei.Rezultatul?am sfarsit inselata de fiecare data...Sa fie criteriul dupa care imi aleg iubitii, problema?

japonialove

japonialove

nu mai gandi negativ

30 Aug 2011, 10:29

esti inca tanara, la varsta asta este si normal sa nu ai parte de nimic serios....oricat de mult ai vrea...este foarte greu sa intalnesti un baiat care sa te respecte si care sa vrea sa stea mai mult cu tine...majoritatea baietilor la varsta asta cauta doar distractie....

lolitalove

lolitalove

vai de capul meu

28 Iul 2011, 04:16

ai 21 de ani .......pai ce vrei la varsta asta sa fi maritata si cu copii ....cu primul care iti iese in cale ......
te-au inselat ca nu te-au iubit , gata , ce urmeaza , nu au fost sa fie , las ca al tau e pus de o parte si nu vei alerga tu dupa el si nu te va insela nici daca te faci de o tona si ai un cacat in frunte ptr el vei fi unica .

semika

semika

pun pariu

17 Mai 2011, 15:04

ca baietii care se poarta frumos cu tine ii consideri fraieri

stoe

stoe

probabil

27 Apr 2011, 13:24

ar trebui sa te gandesti, de ce te-au inselat cei doi fosti iubiti, pt ca din senin nu se poate intampla, ceva nu e ok la mijloc .. hai ca s-a intamplat cu unul .. dar si al doilea ... ?!? ..

cred ca, nu criteriul alegerii e cel mai important, ci caracterul acelei persoane cu care, vrei sa fii.

eu cred ca te-au mai inselat si in timpul relatiei .. chair daca tu nu stii .. de obicei acele persoane care sunt greu de cucerit, au atuuri in maneca, au siguranta relatiei cu tine ... si e usor sa treaca peste, sa calce stramb . sper sa ma intelegi .

esti f tanara

25 Apr 2011, 19:52

dar uite ca ti-ai dat seama ca problema nu sunt ei, barbatii, ci tu, si felul in care ii alegi. Lasa-i pe ei sa faca efort ptr a te cuceri, asa, din amalgamul de barbati din jurul tau, baieteii o sa dispara in fundal, iar barbatii care stiu ce vor o sa isi iasa in evidenta ...

eva31

eva31

Cu siguranta ai gresit.

21 Apr 2011, 01:34

Parca fetele ar trebui sa fie greu de cucerit, nu baietii. Se pare ca ai o problema pe care ar trebui sa o corectezi, cu niste vizite la psiholog. De ce nu ii lasi pe ei sa vina la tine? Asa ar fi mai feminin.

anne4u

anne4u

Am inteles

19 Apr 2011, 19:32

Va multumesc pentru parerile voastre sincere,fetelor,si acum sunt sigura ca asta era problema mea.Va trebui sa imi schimb preferintele,in ceea ce priveste barbatii,altfel risc sa fiu inselata din nou...

tashulina

tashulina

posibil

19 Apr 2011, 09:59

ca din cauza faptului ca ti-au placut barbatii inaccesibili sa fi fost si ei la fel ca tine si sa le fi placut "cuceririle" periculoase. De aici pana la inselat mai e doar un pas...