sex cu 3 barbati

by: albastrica21
Buna!Am 21 de ani si in urma cu un an am fost curioasa sa incerc ceva iesit din comun.Am avut parte de sex cu 3 barbati.Planul initial era cu 2,dar a aparut si al treilea intre timp,la insistentele baietilor.Toate bune si frumoase,a fost o experienta si atat.Dar dupa un timp m-am indragostit,am avut relatie de 3 luni cu un baiat care la un moment dat m-a intrebat daca am facut-o cu mai multi baieti.Pentru ca il iubeam,am recunoscut adevarul,insa dupa,el m-a parasit si m-a jignit in ultimul hal.Am trecut peste experienta asta traumatizanta,urmand ca la 4 luni dupa sa ma reindragostesc de poate cel mai bun om pe care l-am intalnit pana acum.Dar in clipa in care mi-a marturisit ca ma place,eu i-am spus din start de trecutul meu amoros si l-am pus sa aleaga.A ales sa ramana alaturi de mine,insa la o luna jumatate a plecat si el..A spus ca a incercat sa inghita povestea,dar e prea mult si nu ar face niciodata casa cu o femeie ca mine.Ma simt ingrozitor..nu credeam ca ceea ce am facut din pura curiozitate va avea consecinte atat de mari..mi-am propus ca de acum sa nu mai spun nimanui de experienta mea,insa este oare corect?Ce sa fac?Mi-e frica.

albastrica21

albastrica21

.

09 Iun 2015, 17:28

Am pierdut deja prea mult din cauza asta.Ambii fosti prieteni mi-au spus ca daca nu le marturiseam,relatia ar fi continuat,insa ei ar fi trait oricum o minciuna.Sunt si eu poate exagerat de sincera...dar nu-l pot privi pe omul iubit in ochi fara sa-i spun ce ma framanta...il regret pe ultimul barbat din viata mea enorm..chiar daca la nici o saptamana de la despartire s-a cuplat cu alta...mi-a spus ca a stat alaturi de mine pt ca la inceput s-a atasat,insa apoi doar animalul din el mai statea cu mine si ca a pus punct pentru ca el se detasase complet iar eu ma indragostisem.Si din cauza ca i-am marturisit de la inceput de trecutul meu,nu mai puteam sa fiu eu in pat,de teama sa nu ma judece..Ce trebuie sa fac pe viitor sa-mi iau si eu povara asta de pe umeri si sa pot fi fericita?Chiar toti barbatii sunt speriati de ceea ce am facut eu?Sau de ce pleaca?