vreau sex mai des...

by: alinacraciun
sunt casatorita de 3 ani si nu stiu cum sa stimulez apetitul sexual al sotului mai mult. avem un singur contact la 2 seri si eu(nemultumita niciodata) vreau mai des. nu vreau insa ca aceste partide sa devina o rutina iar sotul sa le faca din obligatie... aveti vreo reteta de sporire a libidoului masculin??? astept sugestii... .

fba3cocojambo_S. Ionut_Ionut

fba3cocojambo_S. Ionut_Ionut

Nimfomana

23 Oct 2017, 21:45

E bine ca ai parte de sex o data la doua zile. Problema este ca dumneata esti nesaturata. Fara inttentia de a te jigni, trebuie sa iei in calcul faptul ca esti nimfomana iar sotul tau nu este.

eva31

eva31

Idei de nopti romantice

03 Apr 2011, 01:41

Pai ar trebui sa nu mai faceti sex si sa incepeti sa faceti dragoste. Ar fi o idee, asa e? Incearca si tu sa reaprinzi flacara pasiunii, exista foarte multe idei de ``nopti romantice``. Si eu am mai scris despre ele pe forum.

asdrian82

asdrian82

tu

26 Mar 2010, 20:23

pune-ti si tu niste ciorapei cu adezv siniste toculete...si fii mai "ciudata" decat de obicei.
Asta ar trebui sa-l faca mai altfel.Evident ca omul se mai plcitiseste...( suntem barbati):), dar vino cu un stimul...fii mai perversa...chiar daca nu-ti sta in caracter...

karismakarina

karismakarina

care e problema?

24 Mar 2010, 10:15

eu am un singur contact pe saptamana...:| si tu te plangi?:P

seagull

seagull

pai cea mai buna reteta esti tu

05 Mar 2009, 12:42

tu ii poti spori libidoul. fiind sexy si atragatoare, incitanta, si aducand diversitate in viata voastra sexuala. iesiti din dormitor, mergeti intr-un club, excita-l pe ringul de dans, invita-l cu tine in toaleta, faceti-o in masina, in baie, in bucatarie. daca te limitezi la acelasi pat conjugal, noaptea, inainte de culcare, cand sunteti deja foarte obositi, atunci o sa devina rutina

ladybug

ladybug

sunt atate amoduri in care poti s-o faci

19 Feb 2009, 18:08

cel mai bun mod ar fi sa n-o discuti cu el, ci pur si simplu sa te fac atragatoare pentru el din nou. prefa-te ca abia l-ai cunoscut si vrei sa-l seduci. ce faci ca sa cuceresti un barbat? starneste-i interesul din nou, fa-l sa te vrea... iar atunci cand te vrea, ai putea sa-l si refuzi unori, asa sa-l pui putin pe jar, sa-l faci sa te vrea si mai mult

andreea007

andreea007

revin2

18 Feb 2009, 11:55

Chestia cu ambient, tantra....e pe jumatate adevarata. Daca nu exista dorinta de a se avea unul pe celalalt toate"pregatirile" sunt aproape inutile.
Cand te doresti unul pe celalalt //totul e posibil...si ies scantei.

andreea007

andreea007

revin

18 Feb 2009, 11:53

Nu erau inutile precizarile.
1. Daca are un job de 12 ore sau unul fff stresant poate deabia asteapta sa se lipeasca de perna.
2. Durata e imortanta pentru ea deoarece se pare ca e dornica sa o faca zilnic.Din statistici reiese ca media unei partide este de 7-8 minute.
3. S-ar putea ca intrei cei 2 sa existe incompatibilitati...adica lui sa-i fie suficient 5 min..iar ei...vreo ora.

seagull

seagull

gandeste-te cum decurge actul sexual de obicei

13 Feb 2009, 19:17

apo ia un tratat de kama sutra si vezi ce poti incerca nou... sau altele, e plin netul de idei si sugestii. si nu astepta sa faca el primul pas, fii seducatoare, ia initiativa, si ofera-i diversitate.

rose17

rose17

nemultumita niciodata

12 Feb 2009, 22:47

ai zis bine dau te-ai exprimat gresit cand ai adaugat in paranteza"nemultulita niciodata"?

ladylory

ladylory

informatii necesare?

11 Feb 2009, 17:42

Nu cred k profesia si timpul liber sunt informatiile necesare k sa o ajutam pe alina, ci mai degraba varsta si informatii despre relatia lor...
Si, btw, Alina, barbatii sunt mai receptivi nu numai la tot ce e nou, ci la cam tot ce inseamna sex si sexualitate, asa k incearca sa te pui cat mai mult in valoare, k femeie. Eu zic k nu o sa te refuze.
Comunicarea este si ea importanta, nu degeaba ink mai este valabil adagiul:"cere si ti se va da"...dicutati despre ce va doriti, despre ce va place si ce nu...poate faptul k aveti un contact la 2 seri nu inseamna neaparat k nu are un libidou scazut...
Sexul nu este niciodata o rutina, avand in vedere cat de vast e domeniul...
totul depinde doar de voi doi

andreea007

andreea007

precizari

11 Feb 2009, 15:00

Nu ai dat destule amanunte despre voi doi si relatia voastra ca sa ne spunem o opinie. De ex...profesia...timp liber...cat dureaza un act sexual...

duduf

duduf

buna

10 Feb 2009, 00:16

Incearca orice e nou. Creierul barbatilor este mult mai receptiv la lucruri noi, poate si putin mai perverse. Oricum, ai grija! Contactul sexual, atat din punct de vedere hormonal cat si al rezistentei organismului este diferit la barbati fata de cum e la femei. E posibil ca o partida pe zi sa fie, in timp, destul de obositoare.
Intr-o discutie asemanatoare, cineva spunea ca nu conteaza neaparat cat de des sau cat de mult dureaza, ci cat de intense sunt senzatiile. Ca ultima posibilitate, oare nu ar fi bine sa il oui vreo saptamana pe tusa? Cred ca va fi mult mai atent si mai dornic de acel "sex nebun" pe care il cauti tu.(scuze daca am inteles gresit)

ynna000

ynna000

...

09 Feb 2009, 23:17

ai incercat prin diferite joculete sa i propui o partida... adik presupun k nu te duci pur si simplu si sari pe el... cred k oricarui barbat i ai placea sa fie stimulat astfel prin mici joculete... sau daca nu...discuta cu el si vezi ce i ar placea

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!