Sfat: cadouri de Paste

by: hikari
Hey! Voiam si eu sa va intreb cam care ar fi cel mai potrivit cadou de Paste, daca exista asa ceva....Ar trebui sa fie tradititonal (precum oua incondeiate) sau mai modern? Nu stiu, voi ce parere aveti?

tabvaxi

tabvaxi

cadouri de pasti

20 Apr 2011, 09:24

Eu v-as recomanda o jucarie cu telecomanda. Mai multe tipuri gasiti pe :http://www.cadouexpres.ro/9-jucarii-cu-telecomanda

eva31

eva31

Traditional

10 Apr 2011, 01:26

Nu trebuie un cadou scump, asta daca vrei sa faci cadouri, pentru ca nu e Craciunul si nu am vazut in traditia romana sa se dea cadouri de Paste. Dar cine vrea, cred ca cel mai elegant ar fi sa respecte traditia Pastelui.

rapsodia

rapsodia

cadou traditional

06 Apr 2011, 14:44

Eu cred ca e fain si un cadou traditional,asa ca cele de aici:http://rlena.wordpress.com/2011/03/22/cadouri-speciale/

alinamaria05

alinamaria05

cadouri de paste...hmmmm...

22 Mar 2011, 20:13

am gasit un site dragut de bijuterii.sunt produse si pentru femei si pentru barbati.sunt si bijuterii cu swarovski.au preturi bune si produsele frumoase.incercati. www.joysilver.ro

kamkrys75

kamkrys75

Cadouri de paste

02 Apr 2010, 11:14

pt copii
jucariile preferate (nu dai niciodata gres);
carti (pentru dezvoltarea lui spirituala);
CD-uri si DVD-uri (in caz ca isi dorste ceva... modern);
cutie noua de creioane colorate, insotite de carti de colorat;
cosulet din rachita cu oua si iepurasi de ciocolata;
produse vestimentare (hainutele lui preferate);
jocuri educative (puzzle si nu numai)
pt sotii,iubite
buchet cu florile ei preferate;
set de bijuterii;
cartea preferata;
colectie de DVD-uri
CD-uri cu cele mai frumoase melodii;
aparat foto/telefon mobil;
set lumanari parfumate/cosmetice;
abonament sala de fitness sau abonament la un curs de dans;
pt soti,iubiti
sticla cu vin si suport;
rama foto digitala/clasica, cu fotografiile voastre de cuplu;
cos cu bunatati de Paste pentru un picnic - cozonac, pasca, dulciuri, fructe, suc, vin etc.;
aparat foto/camera video;
colectie de DVD-uri cu filmele preferate;
cartea autorului preferat;
mouse/mouse pad personalizat;
ceas de mana;

mlex

mlex

cadou un iepuras

26 Mar 2010, 16:20

Urechi de iepure - cel mai hazliu cadou de Paste
www.jokeshop.ro

tashulina

tashulina

Cadoul

23 Apr 2009, 14:07

Cadoul nu trebuie neaparat sa simbolizeze Pastele, adica iepurasi, mielusei, ousoare sau alte minuni de astea...ci sa fie util si pe placul celui/celei care il primeste!

only_m88

only_m88

pai....

14 Apr 2009, 20:30

eu cred ca depinde foarte mult pentru cine iei cadoul.Eu de exemplu la prietenul meu o sa ii iau un tricou dragutz ca tot vine vara si cu siguranta o sa il foloseasca.

tashulina

tashulina

Ceva util

07 Apr 2009, 12:11

Eu stiu ca cel mai frumos cadou este acela de care are cea mai mare nevoie, pentru ca la urma urmei, asta conteaza, sa fie util si sa il foloseasca cu placere!

hikari

hikari

Multumesc ioana si ralucutza!

23 Mar 2007, 11:40

Aveti dreptate, o sa ma bazez pe inspiratie:)

ioana_v

ioana_v

buna hikari!

16 Mar 2007, 22:39

acum depinde si pentru cine vrei sa iei cadou..daca e copil..merge traditia cu iepurasi ff bine...in ceea ce priveste adultii...ceva tarditional dar cauta sa fie si original...sa te reprezinte...mergi la magazine de memories antiques...

ralucutza15

ralucutza15

....

13 Mar 2007, 22:16

de Paste stiu ca se cumpara ori papuci ori o haina.nu cred in iepuras :P

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.