Catelusi de adoptat

by: beatrice__
Sa incep cu problema (voi da copy paste de pe un alt forum, unde am postat, si unde puteti vedea si poze cu copiii): de curand, cateaua vecinei mele de la tara a nascut 4 puiuti... Ideea este ca, asa cum e lumea prin unele parti ale patriei noastre, mai "nepasatoare" (ca sa fiu finuta), s-a gandit ca mai bine ii arunca in garla, sau undeva prin padure...
Momentan ei stau intr-o groapa undeva sub niste paie, fan, si ii mai ingrijeste maica-mea; dar nu pot sta acolo unde sunt acum, mai ales ca vor creste...

Daca aveti posibilitatea si vreti sa adoptati un copilas, v-as fi recunoscatoare.
Imi puteti da un PM, daca doriti, si apoi va sun eu sa stabilim.

P.S.: Nu am timp acum sa urc si pozele, dar puteti sa accesati acest link, unde sunt cei mici, in toata splendoarea lor!

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?s=&showtopic=530813&view=findpost&p=2445227

Scuzati "peisajul" din poze, dar nu puteam sa-i aducem la mine, pentru ca si eu am 3 catei mari, si foarte rai, care nu ar fi de acord sa le fie "invadat" teritoriul.

tashulina

tashulina

Stiu

31 Mai 2010, 08:35

povestea lor, sunt niste adevarate "papusi" vii.

Am inteles ca baietelul s-a dat deja. Intreb si eu pe unde stiu oameni iubitori de animale.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.