Strangi dupa cainele tau?

by: nonette
Ce parere aveti de persoanele care isi scot cateii isi fac nevoile in fata blocului si apoi pleaca linistiti in casa????

Sunt pungi speciale de cumparat de la pet shopuri..cum sa-i educam pe acesti nesimtiti??

tashulina

tashulina

Nu este

19 Aug 2009, 13:13

vorba doar de exemplul bun care ar fi urmat uleterior. este vorba pur si simplu de om si de caracter.

Acum cateva zile am strans dupa a mea catelusa care se gasise exact pe un trotuar sa se "usureze", iar un trecator nu a gasit ceva mai "inteligent" de facut decat sa inceapa sa rada si sa spuna "Ia uite mai, a aparut o noua meserie.."

Asadar, de unde nu e, nu ai ce sa ceri...

rikky_19de

rikky_19de

nu

29 Mai 2009, 09:10

da sunt de acord sa strang dupa cainele meu cand nu mai exista riscul sa calc in nevoiile oamenilor mari.In spatele blocului meu este o centrala parasita unde toti oamenii care vin sau trec pe acolo isi fac nevoile in centrala sau pe langa si cand vine vara de abia mai poti sa aerisesti apartamentul.eu cred ca pana sa ajungem sa strangem dupa catei ar trebui sa educam pe alti.In plus mai este si problema cainiilor vagabonzi.Nu este vina lor ca nu au stapan.Este tot vina oamenilor cand sunt mici ii tin, cand cresc ajung pe strada.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.