de ce le place pisicilor sa bea apa direct de la robinet??

by: blandianaana
Voi ce credeti despre acest subiect? Aflati ce cred altii pe http://bit.ly/g52yf

tashulina

tashulina

Pisicile astea

05 Mar 2010, 12:42

au gusturi tare ciudate cand vine vorba de apa.

Al meu cotoi desi are apa proaspata in permanenta prefera sa bea numai din locuri ciudate. Aseara l-am prins cu botul intr-un castron unde aveam niste cartofi pai curatati si tocati, acoperiti cu apa!

alynaaa

alynaaa

26 Feb 2010, 14:37

pisicilor le place sa bea apa de la robinet si din cauza k in farfuria din care mananca ( asta in cazul k au farfurie comuna mancare si apa ) pot ramane resturi de mancare, ceea ce le deranjeaza !

tashulina

tashulina

Hmm

17 Iul 2009, 15:50

Nu am observat o anumite preferinta a pisicii sa bea direct de la robinet, insa daca face acest lucru, este posibil sa asocieze bautul de la robinet cu un fel de "prindere a apei", deci cu o activitate la care sunt maestre.

alexandras

alexandras

..

07 Iul 2009, 14:34

pai sincer si eu mai beau apa direct de la robinet...le place..

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.