sampon sau frontline?

by: isabellla
fratele meu a primit un pui de labrador de ziua lui si are purici. puiul are aproximativ 3 luni. cureluta mentolata e si ea o solutie?

dmagda

dmagda

advantix este mai bun

15 Iul 2011, 13:00

advantix

tashulina

tashulina

hmm

06 Iul 2011, 16:17

Advantix-ul este simtitor mai scump decat Stronghold...

roxanadenysaniki

roxanadenysaniki

Din experienta

29 Iun 2011, 23:34

`Eu te-as sfatui sa ii iei Advantix dc?

Raspuns : `Advantix isi face efectul si nu este scump deloc la farmacia veterinara de unde cumpar eu este 30 roni talie mica si 50 roni talie medie/mare...

`Frontline este bun de nimic eu am incercat pe pechinezu meu si nu sia facut efectu...Pe de asupra am mai dat si 70 roni pe un Frontline si purici/capuse tot gaseam pe ea...

Concluzie : Asi zice sa te duci la magazinul veterinar sau pet shop si sa iei ADVANTIX

ciurucmic

ciurucmic

pentru insecte

28 Iun 2010, 13:05

cele mai bune rezultate au fost cu advantix. produse le sunt speciale dezvoltate pentru caini! se poate incerca si cu stronghold..

tashulina

tashulina

Pentru

18 Mai 2010, 08:30

o eficienta maxima ai putea incerca sa ii faci o baie generala cu o solutie care omoara puricii adulti, apoi sa ii cumperi o pipeta de Frontline sau Stronghold sa ii pui dupa ceafa. Aceasta anihileaza si puii care urmeaza sa iasa din oualele depuse de adult.

paoola90

paoola90

raspuns

12 Mai 2010, 23:27

buna, si eu am caine si pot sa spun ca nu prea ai ce face cu puricii. eu imi spal catelusa cu sampon pt purici, are curea la gat, are si o substanta cu care dau in casa dar tot are. am auzit ca cea mai buna solutie e picatura care se pune la gatul catelului. eu nu am incercat-o dar o voi cumpara.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.