Ingrijirea picioarelor

by: kyty1986
Buna! a venit sezonul sandalelor, si toate dorim sa avem picioare frumoase. Voi ce produse de ingrijire a picioarelor folositi?

ginie_pp

ginie_pp

INGRIJIRE PICIOARE

14 Feb 2018, 13:59

Buna ziua! Va pot sfatui sa folositi crema hidratanta cu acid salicilic de la Bottega Verde. Sunt foarte multumita de rezultatele ei si am recomandat-o tuturor prietenelor mele, care s-au declarat de asemenea multumite de ea.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

ingrijirea picioarelor

28 Iun 2012, 13:50

eu ma dau cu foarte multa crema sa pot avea o piela fina:)

elenapopovici

elenapopovici

buna

19 Iun 2009, 12:47

Aveam picioarele foarte uscate mai ales datorita faptului ca stau foarte mult in picioare la munca. Dar am inceput sa folosesc trusa de ingrijire a picioarelor Pamper Pack de la Linden Leaves si da rezultate foarte bune. Contine absorbant pentru inmuierea picioarelor, exfoliant pentru picioare, crema pentru masaj si spray racoritor si o pereche de sosete din bumbac natural pentru hidratare peste noapte. E buna si pentru circulatia periferica ptr ca eu inainte aveam picioarele foarte reci dar acum nu mai am probleme. Sunt oarte multumita de ea!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.