Voi cu ce va epilati?

by: buburuzik
Mie imi place efectul de durata al epilatorului electric, dar in schimb imi ia mult timp. Cand sunt in criza de timp apelez la aparatul de ras. Voi ce folositi?

lilly_buterfly

lilly_buterfly

eu ma feresc sa ma fac cu lama

28 Iun 2012, 13:52

pe picioare sau inghinal, indiferent cat dureaza tot pentru epilator optez, iar cateodata folosesc benzi de ceara rece

barbara2308

barbara2308

Epilare definitiva

06 Feb 2009, 13:44

Si eu tot la epilarea definitiva, asta petru a scapa de chinul epilarii din fiecare luna.

h3iditza

h3iditza

lama

30 Ian 2009, 18:55

De obicei merg la cosmetica pentru epilare cu ceara calda. Aceasta metoda este mai durabila, dar cateodata nu am rabdare sa creasca parul prea mult, asa ca bag lama:D In plus nici un aparat nu lasa pielea atat de fina precum lama...

oanuska

oanuska

apelati la epilarea definitiva!

26 Ian 2009, 11:48

daca vrei sa scapi cu adevarat de par, apeleaza la epilarea definitiva.trebuie facute cam 8 sedinte, dar merita!!!! sunt medic estetician si daca doresti mai multe informatii despre acest procedeu, contacteaza-ma la oanuska1978@yahoo.com

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.