celulita si vergeturile dupa nastere

by: claudya2007
am un copilas de 4 luni jumate ,am nascut prin cezariana si am ramas cu celulita si vergeturi datorita kg puse pe parcursul sarcinii cum scap de ele?sau macar cum le diminuez?ceva produse naturiste sau din magazin?

alia_332

alia_332

Refer Crema pentru indepartarea vergeturilor

28 Oct 2011, 12:36

Eu am cumparat aceasta crema din farmacie si sunt foarte multumita de ea. Rezultatele incep sa se vada dupa 8 saptamani. A redus vergeturile pe straturile pielii si a inalbit pielea.

ileana_damian

ileana_damian

ingrijire in timpul sarcinii

05 Oct 2011, 17:09

pielea ingrijita bine http://bit.ly/pnNnwF in timpul sarcinii isi pastreaza elasicitatea si este drenata corect. dupa...e mai greu de reparat.

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

elimina celulita

13 Sep 2011, 12:56

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri si creme anticelulitice sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

beautypalace

beautypalace

COSMETICE PROFESIONALE

10 Ian 2010, 17:46

Vreau sa va aduc la cunostiinta ca din dec.2009 a aparut si la noi in tara, asa cum este si in alte tari din occident(Germania,Anglia,Franta,Spania si altele), un magazin specializat in comercializarea produselor cosmetice profesionale(sampoane,masti pt par, tratamente pt ingrijirea fetei, a corpului, a parului, oja ,tipsuri pt unghii, geluri de dus).Magazinul are peste o 1000 de produse. De acum nu mai trebuie sa le cumparati doar din saloanele de infrumusetare ci pur si simplu veniti la magazin sau comandati pe internet. Adresa este
bd. IULIU MANIU NR.273-279
vis-a-vis de Metro militari, linga Skoda

http://www.beautypalace.ro

iodase

iodase

Salut

16 Sep 2009, 09:57

Pentru a nu ramane cu vergeturi dupa sarcina trebuie folosite cremele speciale chiar din timpul sarcinii. Acum poti scapa de ele doar prin intrmediul laserului sau o varianta mai putin dureroasa prin care le poti diminua este folosirea cremelor profesionale. Iti recomand o crema deosebita, fabricata din ingrediente naturale, IODASE STRIATURE. Se poate comanda de pe net de pe adresa
www.creme-fitness.ro

stejeran6

stejeran6

pentru proaspetele mamici

25 Aug 2009, 10:33

O oferta de remodelare corporala pentru cele care au nascut de curand, la preturi acceptabile, 3 tratamente intr-o singura sedinta.
www.touchpointsprofessional.ro

liveyourlife

liveyourlife

colanti anticelulita

20 Iun 2009, 15:38

eu folosesc colanti anticelulita pentru a scapa de celulita. la inceput nu am avut incredere, deoarece am incercat zeci de creme si nu au avut rezultat, insa, acum, dupa o luna de cand ii port, se vad rezultatele. vi-i recomand si voua. eu mi i-am cumparat online de la un magazin de tehnica medicala din iasi si mi-au fost adusi acasa prin curier rapid. Acesti colanti anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi.
magazinul de unde mi i-am luat se afla aici: http://www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Colanti-cu-microcapsule-anticelulita-Corsaro

daniela_ioana

daniela_ioana

eu am realizat un tratament supe rinteresant

13 Mar 2009, 09:19

buna eu am realizat un tratament super interesant pentru celulita vergeturi si kg in plus.am fost chiar multumita si rezultatele apar inca din prima sedinta.te pup

barbara2308

barbara2308

Cum a scapat de celulita si vergeturi

06 Feb 2009, 13:46

Cumnata mea a inceput un tratament cu radiofrecventa tripolara pentru a scapa de clulita si vergeturi si este foarte multumita de rezultat.

izabella28

izabella28

salut

19 Oct 2008, 20:26

stai linistita toate am avut pb dupa nastere ...inclusiv eu.dar am gasit rezolvare.ceea ce zice iulia este adevarat.am folosit produse de la bruno vassari si chiar functioneaza.cel putin la mn au dat rezultatele scontate.ce sa zic eu vi le recomand cu placere pentru ca sunt cu adevarat profesionale:)

iulia32

iulia32

Buna

29 Iul 2008, 17:19

Sunt de aceeasi parere ca o vizita la un salon profesionist nu strica.eu am scapat de celulita si de kg in plus cu ajutorul unui aparat nou aparut in Romania.Am vazut o emisiune pe romantica si acolo a fost lansat Eximia caci asa ii spune si m-am hotarat sa incerc si eu si sunt la a4a sedinta si sincer rezultatele sau vazut inca din prima sedinta in sensul ca hainele stateau mai lejere pe mn.Sincer...Oricum va recomand si voua ca merita.Va pup

cristina_m

cristina_m

armoni

30 Iun 2008, 16:56

intra pe armoni.ro . gasesti acolo o serie de tratamente profesionale anticelulita, antivergeturi si pt tonifierea sanilor. iti recomand (din ce am testat eu) fango geomar si clinians cell-forte. daca ai sa le cauti pe google in italia (unde sunt produse) ai sa vezi ca sunt cele mai bine cotate produse de pe piata.
am vazut ca luna asta au si o serie de promotii pe site

felicia_andreescu

felicia_andreescu

....

08 Apr 2008, 17:19

Exista creme speciale pentru vergeturi de la Vichy.Sunt foarte bune.Eu sunt multumita de ele.

maraviglia

maraviglia

alimentatie sanatoasa- seminar gratuit

08 Apr 2008, 16:12

Ai probleme cu greutatea? Acum ai cu cine discuta despre asta. Te vei simti in elementul tau pentru ca aici toata lumea are aceeasi problema.
Suna si confirma-ti prezenta la intalnirea Singurului Grup de Ajutor al Femeilor cu kilograme in plus.In fiecare joi la 19.30 esti asteptata. contact@maraviglia.ro

any_l

any_l

celulita si vergeturile dupa nastere

07 Apr 2008, 15:04

Eu cred cu tarie ca si vizita la un centru de infrumusetare are rolul ei...Inteleg, ne mai facem manichiura acasa, ne mai vopsim si coafam acasa...dar niciodata nu o sa se compare un tuns/vopsit/coafat la salon cu cel de acasa, la fel, un tratament cosmetic aplicat acasa cu cel de la o cosmeticiana profesionista. Impotriva vergeturlor, care... s-a mai scris pe aici- o data aparute nu mai dispar in veci, recomand ultrasuntele pentru atenuare si diminuare, iar impotriva celulitei masaj neaparat este superbenefic si pt muschi, circulatie, pt tot organismul si o serie de 10-12 sedinte impachetari la cald. eu merg la Pakua si mi se pare super OK (cercetati www.pakua.ro , poate v avantajeaza...si ne vedem pe acolo...:-)) )

ankutza20

ankutza20

produse naturale

03 Apr 2008, 21:31

Iti recomand cu caldura produsele de la Hemel, nu se gasesc pe piata decat prin reprezentanti. Pentru celulita , pentru vergeturi, cicatrice de la operatie, pentru ingrijirea bebelusului tau...exista produse exceptionale la preturi acceptabile pentru oricine. Pentru detalii contacteaza-ma pe mail sau mess :ankutza20@yahoo.com.

cristinatimofte

cristinatimofte

buna,

03 Apr 2008, 15:31

te ajuta ff mult tratamentele corporale,masajul,impachetarile cu parafango si electrostimularea,scazi si in cm si in greutate

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.