crema anticelulita ...adevar sau minciuna?

by: micutza_micutza
sal...imi poate recomanda si mie cineva o crema anticelulitica ? nu conteaza pretul eficienta sa fie....mi-am facut tratamente cu imapcahetari cu parafango si electrostimulare in tunelul cu infrarosii...super bun..dar l-am terminat si tre sa fac intretinere 1 data pe luna...problema mea e ca celulita de pe coapse e ff veche si nu am reusit sa scap in totalitate de ea...mi s-a recomandat sa-mi continuu tratamentul acasa cu creme...recomanda-ti-mi va rog ceva eficient!!! ...merci

mari8952

mari8952

TRATAMENT INTENSIV ANTICELULITIC CU SARURI DE LA M

19 Apr 2018, 13:44

Buna! Pentru ca am probleme cu celulita, dupa lungi cautari am gasit tratamentul perfect care mi-a facut pielea sa arate foarte frumos si sa scap de urmele celulitei. Am apelat la tratamentul intensiv anticelulitic cu saruri de la marea moarta si pronalen de la Bottega Verde. A facut minuni pe pielea mea. Il poti comanda de pe www.bottegaverde.ro, iar la comenzile de peste 99 de ron, transportul este gratuit.

mari8952

mari8952

CREMA ANTICELULITICA

15 Mar 2018, 15:22

Buna! Eu am avut probleme cu celulita si am reusit sa scap de ea, dar mi-a luat ceva timp pana sa gasesc o crema anticelulitica care sa-si faca efectul. Folosesc crema anticelulitica cu castan de munte si stejar si am avut rezultate vizibile de la primele folosiri. Crema o gasiti pe www.bottegaverde.ro si un mic pont este ca la coletele de peste 99 de ron, transportul este gratuit.

100elena

100elena

crema anticelulitica - recomandare

03 Dec 2011, 09:02

va recomand o crema anticelulitica pe care eu am folosit-o si de care am fost foarte multumita. o gasiti la www.cosmeticsstore.ro.cautape site SRANROM - Cremă anticelulitică - ardei iute și piper! sigur vei fi multumita!

mada3187

mada3187

Revicel

30 Nov 2011, 10:29

Si eu folosesc acuma Revicel. Imi place cum lasa pielea, elastica, catifelata. Chiar sunt curioasa de efectele pe termen mai lung. Am inteles de la unele fete ca le arde pielea foarte tare de la aceasta crema. Eu nu am patit asa ceva, nu ma arde, nu ma ustura. Care o fi cauza?

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

ELIMINA CELULITA

13 Sep 2011, 12:51

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri si creme anticelulitice sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

rodica_r

rodica_r

Crema anticelulita

01 Aug 2011, 15:55

Va recomand crema anticelulita NuCorpo de la firma Zuccari. Este avantajoasa ca si pret si are efecte rapide. Sau pentru cine are probleme mai mari spuma anticelulita Fisio Line.Succes!

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

REVICEL 28 RON!!!!!!!!!!

26 Iul 2011, 15:29

Fetelor, intrati pe www.slabut.ro Crema REVICEL este la cel mai mic pret de pe piata. Doar 28RON!!!

fluturas3a

fluturas3a

ups

01 Apr 2011, 11:37

*mi se par. (!). typo :)

fluturas3a

fluturas3a

si pentru mamici.

01 Apr 2011, 11:36

da, mai ales in perioada sarcina si post-sarcina stiu ca sunt fenomenali. dar nu numai anti-celuliticii. exista si pentru gravidute ciorapi foarte destepti. practic iti sustin greutatea in plus si iti protejeaza picioarele impotriva varicelor. personal mi se pare extraordinari. iacat unde: http://www.laurabaldini.ro/33-linea.speciale-56-maternity.20.den.html

ileana_damian

ileana_damian

sustine

30 Mar 2011, 02:59

Cunosc aceste produse si pot spune ca sunt foarte utile.
Mi-au fost de mare folos dupa sarcina sau si atunci cand mai luam in greutate.
Personal,mi-au placut foarte mult pt ca aplatizeaza abdomenul si sustine si sezutul

cristi_iordache

cristi_iordache

fara probleme

30 Mar 2011, 02:53

Intr-adevar,aceste dresuri modelatoare sunt foarte bune,chiar daca nu sunt combinate mereu cu sport.Si la job eu le-am purtat fara probleme.Textura lor are componente cu efect lipolitic ce actioneaza impotriva celulitei,asa se explica actiunea sa directa asupra acelui tesut neplacut.

fluturas3a

fluturas3a

incearca

30 Mar 2011, 02:44

Ai putea incerca un chilot modelator ca acesta http://bit.ly/htAKCs. Eu ti-l recomand pentru ca asupra mea a avut un efect vizibil,iar daca il combini cu putin joging este perfect:P

zisha

zisha

Produse Anticelulita

09 Mar 2011, 15:11

Desigur, pentru o hidratare intensa va pot recomanda o Crema pe baza Untului de Shea, in combinatie cu uleiuri esentiale naturale. Gasiti mai multe produse anti-celulita si descrierea copleta pe:

www.aromatherapie.ro

zisha

zisha

Program Anti-Celulita

09 Mar 2011, 15:07

In primul trebuie sa folositi cel putin 2 ori pe saptamana un scrub puternic. recomand cu toata increderea: Scrub anticelulitic din sâmburi şi ulei de sâmburi de strugure (este un antioxidant natural, bogat în vitaminele C, B, B2, B6, B12, K, P, PP, E ce regenerează şi revitalizează pielea oferindu-i fermitate şi un aspect mai bine conturat. Scrubul din sâmburi de strugure ajută la înlăturarea celulelor moarte, reîmprospătează pielea şi curăţă porii, redând pielii echilibrul natural. Uleiul de grapefruit promovează eliberarea toxinelor din celulele grase ale stratului profund, favorizează drenajul, răcoreşte şi tonifică pielea, combate eficient apariţia coajei de portocală.)

iulia32

iulia32

mi-am luat si eu trexi

12 Nov 2010, 09:56

si eu am intrat pe www.luxbeauty.ro si mi-am comandat trexi , sa vedem ce efecte are dar am incredere

betty_30

betty_30

trexi

01 Nov 2010, 10:52

eu am intrat acum pe www.luxbeauty.ro si am vazut ca este la oferta.are ceva discount.parerea mea este ca merita profitat :D.mie mi s-a redus celulita considerabil.va pup

eli_mihai

eli_mihai

trexi

27 Oct 2010, 13:26

am incercat si eu spuma trexi si este foarte buna.merita cumparata pentru ca te scapa si de celulita si de vergeturi.si eu mi-am comandat-o de pe www.luxbeauty.ro

betty_30

betty_30

trexi

04 Oct 2010, 06:39

eu mi-am cumparat de la targul de frumusete produse bruno vassari si o spuma anticelulitica trexi.spuma imi place extrem de mult.are efect hidratant si termic.si fectele se vad de la prima aplicare.pana acum am folosit-o de 2 ori.e tare si cremele sunt foarte bune

clara25

clara25

spuma trexi

18 Sep 2010, 16:52

eu din ce am citit pe internet spuma trexi este un produs profesional si in general produsele profesionale au rezultate foarte bune.mai laes daca fetele zic ca este foarte buna sigur are efecte pozitive in seea ce priveste celulita

betty_30

betty_30

buna

12 Aug 2010, 12:13

hmmm nu stiu eu am scapat de celulita cu trexi.acum depinde ce fiecare.am vazut ca sunt fete care sunt multumite de spuma trexi.adevarul este ca produsul acesta este foarte util si usor de folosit si are rezultate foarte bune.mie mi-a mers.va pup

autumn

autumn

Asta cu

30 Iul 2010, 09:57

cremele care te scapa de celulita e un mit. Poate alea care sa o previna pastrand elasticitatea pielii, insa odata capatata, cu aia ramani toata viata!

renatat

renatat

Recomandare

22 Iul 2010, 12:46

Recomand crema Revicel, sunt in a 5-a saptamana de cand o folosesc si se vede, lucru confirmat si de prietenele mele. Am gasit-o in farmacii si e ok ca pret. Va pup

aleecia

aleecia

cum scapam rapid de celulita ?

22 Iun 2010, 16:41

Iata raspunsul aici!

http://www.afladespre.ro/cum-scapam-rapid-de-celulita-424.htm

monica_p27

monica_p27

crema anticelulitica Revicel

06 Apr 2010, 14:59

Eu folosesc crema Revicel cu ardei iute si alge marine si sunt foarte multumita de rezultate. Ma masez in fiecare seara dupa dus si celulita s-a diminuat foarte mult.Ma bucur ca am descoperit aceasta crema care face minuni si care nici macar nu e scumpa !

ana75

ana75

gel anticelulitic cu menta bio krauter

27 Dec 2009, 16:02

Recomand gelul anticelulitic cu menta bio krauter.Detalii pe email annamarya04@yahoo.com

marta25

marta25

spuma trexi e foarte eficienta si utila

07 Dec 2009, 00:17

eu iti pot recomanda spuma anticelulitica trexi.se foloseste acasa adica exact ce iti doresti tu plus ca e foarte usor de utilizat.se aplica pe zona cu celulita are efect termic si hidratant se lasa cam 20 de min dupa care se spala la dus.si are si niste pantalonasi care se imbraca pentru a accentua efectul acela termic.oricum are rezultate excelente si nici nu e scumpa

marta25

marta25

eu am incercat creme de la bruno vassari

06 Dec 2008, 22:49

buna fetelor eu am fost foarte multumita de cremele de la bruno vassari.chiar dau rezultate exceptionale in ceea ce priveste celulita si toate problemele legate de acest capitol.vi le recomand si voua:)

alanis

alanis

Roc Anticellulite Intensive

23 Mar 2008, 14:00

Din ce am folosit pana acum - Supliform (foarte accesibil ca pret), Elancyl (raportul calitate/pret destul de dezavantajos) si Roc Anticellulite, cele mai bune rezultate le-am avut cu Roc. Evident, masajul trebuie asociat cu o dieta corespunzatoare, miscare si multa apa.

cristinatimofte

cristinatimofte

Crema de la Forever Living

30 Oct 2007, 15:39

este ff buna,

karinna

karinna

....

10 Sep 2007, 16:42

faberlic,vichi,sunt f bune.eu am folosit dove care este puitn mai accesibila ca pret si am avut rez bune!depinde si cat de veche este celulita!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.