epilarea definitiva

by: isabellla
cat costa si cate sedinte sunt necesare?

mar_cella

mar_cella

epilare

30 Ian 2011, 18:00

si eu tot la nomasvello am fost si sunt multumita de rezultate si de atmosfera de acolo;)

roxa22

roxa22

epilarea definitiva

29 Ian 2011, 13:11

eu tind sa cred ca este definitiva pentru ca au trecut vreo 4 luni de cand m-am epilat si inca nu a crescut nimic.Am fost la nomasvello unde am platit 30 de euro pe sedinta si am facut 4 sedinte pentru axila.Deocamdata sunt multumita de rezultate.

elenadumitrache

elenadumitrache

epilare defintiva

20 Oct 2009, 14:26

Buna fetelor! eu ma fac cu laser si este mult mai eficient decat ipl!am o prietena care a ramas cu semne de la ipl si a facut mai mult de 5-6 sedinte!aici unde ma fac eu chiar dureaza 5-6 sedinte eu am terminat cu axilele si acum imi fac o alta zona! Sunt foarte multumita am scapt de chin de lama,ceara, etc!daca doresti poti incerca la salonul unde ma fac eu la Marazul Estet in calea Vacaresti nr. 203A au preturi bune si oferte avantajoase!de exemplu mustata este 100ron si platesti 5 sedinte a-6-a este gratuita!

tashulina

tashulina

Stiu ca exista

06 Oct 2009, 09:06

epilare definitiva cu lumina intensa pulsata, parca IPL i se zice, care ar fi o solutie de ultima ora, care aplica tehnologii ultramoderne, rapida si eficienta.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.