Sex si dupa orgasmul lui

by: andreeame
Cred ca si voi ati patit de multe ori... De abia incepi sa te incalzesti iar el deja termina. Nu inteleg de ce totul se opreste atunci! Asta este scopul sexului? Sa aiba el orgasm? Daca nu mai poate continua intr-un fel, de ce nu continua prin alte modalitati? Data viitoare cand aveti orgasm inaintea lui, opriti-va si vedeti cum o sa reactioneze el! Va zic eu sigur, nu o sa ii convina... Deci, noi de ce sa acceptam asa ceva?!

anabella

anabella

sex shop

29 Oct 2018, 11:18

Buna! Este destul de frustrant cand se intampla asta. De aceea eu am ales sa apelez la un sex shop, mai exact la LoveBuzz. Pe langa faptul ca faci ca momentul sexual sa fie mai intens, ai sansa efectiv de a te multumi si pe tine. Daca te intereseaza si crezi ca o sa te ajute, las aici link: https://www.lovebuz.ro/#

coriolan

coriolan

1

26 Mai 2007, 17:42

1

daniela_0301

daniela_0301

nu toti barbatii sunt niste porci

24 Mai 2007, 11:46

Sotul meu nu ma lasa nesatisfacuta chiar daca el a avut orgasm continua pana am si eu unul.Depinde de fiecare barbat,dar oricum o partida de sex reusita este cand ambii parteneri sunt satisfacuti.

cioco_bocco

cioco_bocco

:(

18 Mai 2007, 20:50

mda mi sa intamplat si mie ,,si de mai multe ori insa e ciudat aiurea..l am atentioanat...si vad ca acuma merge mai bine,,,ideea este ca ,comunicarea este baza tuturor problemelor....da nu inteleg barbati de ce inatai se gandesc la placerea lor si apoi la a noastra...bine sau uni barbati:D

pisi

pisi

Abilitati mentale

18 Mai 2007, 08:22

Ella,am si eu o curiozitate,la ce abilitati mentale te referi? :)

bella_2001gr

bella_2001gr

Interesant

17 Mai 2007, 09:37

Atunci eu ma consider o norocoasa. poate ca ar trebui sa inveti cum sa-ti stimulezi partenerul pentru a aunge la extaz, intr-o relatie intima frumos este sa va simtiti bine amandoi, dar pentru asta trebuie sa sti ce vrei si sa comunicati, nu-ti fie rusine sa-i spui ca nu esti satisfacuta sexual si mai de graba cautati impreuna solutia. Am trecut si eu prin asa ceva si cu comunicare si dorinta amandurora am trecut peste fazele de genul asta si acum suntem foarte multumiti si satisfacuti din punct de vedere sexual.

coriolan

coriolan

vizita sexshop

16 Mai 2007, 21:31

Puteti incerca si o vizita la un sexshop cum ar fi www.loveisland.ro. Nu? Ce parere aveti?

dr_psy

dr_psy

Pentru ca altfel masculul nu ar mai fi interesat .

16 Mai 2007, 16:01

E grav sa se termine cu orgasmul lui si tu sa ramai cu "pareri de rau"! Trebuie gasit unul care termina odata cu tine.
De ce? Pentru ca Dumnezeu nu a facut sexul in scopul de a ne simti bine si a facut astfel ca masculul sa aibe si el un minim interes in actul conceptiei puiului. Daca nu ar fi asa nu ar mai exista reproducerea!
Sincer, eu cred ca bietul mascul ar fi mai interesat sa-si consume energia in fata unei strachini cu mancare si a unei halbe de bere! N-ar mai face efort cu nimic, acum macar mai consuma si cu orgasmul lui. Ce? mai vrem si noi sa avem orgasm?!

papsy

papsy

daca ziceti voi

16 Mai 2007, 14:23

da...te agiti prea mult. Stai si tu mai relaxat, ca sa zica ca nu ii acorzi atentie destula :P.
Discutia cred ca difera de la caz la caz, dar si eu am observat tendinta asta a femeilor moderne de a fi nemultumite tot timpul (am spus asta fara pic de misoginism). Te dai si tu dupa cum bate vantu', flexibilitatea e cuvantul cheie (in more ways than one).

simona_const2005

simona_const2005

mastercoolio

16 Mai 2007, 13:45

mastercoolio, da de ce te tot agiti tu, saracutul, atat? poate tocmai asta e problema si de asta nu intelegi, poate te chinui prea mult, te stresezi prea mult. ai auzit de faza cu "lasa lucrurile sa vina de la sine"????

andreeame

andreeame

atunci...

16 Mai 2007, 12:48

vreau si eu sa termin si sa nu fie tocmai bine! si daca nu ti-a placut pozitia, imi pare rau da' e vina ta! de ce nu ai schimbat-o? si nu spune iar ca ai dat peste una care a facut ochii mari cand i-ai zis!
"am continua daca ne'ar lasa amintiri placute"??? ce amintiri neplacute ai putea sa ai vazand-o pe ea in al noulea cer?

firenze69

firenze69

Remus,

16 Mai 2007, 12:42

Adik nu te simti bine cu mine?

Sau ma lasi balta pt cealata? :-(

r3mus_2

r3mus_2

de unde stit ca noi suntem satisfacuti total?

16 Mai 2007, 12:39

daca am terminat nu inseamna ca a fost tocmai bine
poate nu ne'a palcut pozitia, de unde sti? poate am continua daca ne'ar lasa amintiri placute

firenze69

firenze69

Care e problema???

16 Mai 2007, 12:38

Mie imi place sa fac sex, ador sa fac sex, cred ca toate fwemeile sunt asa. Si barbatii la fel, pana la urma... este vorba doar de comunicare. In consecinta: SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

r3mus_2

r3mus_2

ella

16 Mai 2007, 12:37

mie personal nu'mi place sa scriu pe forumuri, nu'mi place genu` asta de chat, dar andreea m-a uimit. Mitul femeii este adevarat, "exista ea si numai ea"...

sorinachivu

sorinachivu

Are dreptate!

16 Mai 2007, 12:33

Nu toti barbatii isi satisfac partenerele. Nu intodeauna. Si pana la urma care e problema daca femeia vrea mai mult??? Stiti voi...cere si ti se va da :)

r3mus_2

r3mus_2

and the game begin

16 Mai 2007, 12:33

Domane fereste, apreciez femeile din secolul 21:), dar voi nu ne apreciat pe noi. Vreti din ce in ce mai mult, si nu ma refer la sex, ma refer la toate! Crede-ma, daca ai avea p***, ai intelege, de ce se aseaza pe spate dupa partida!

andreeame

andreeame

si....

16 Mai 2007, 12:32

chiar sunt atat de ciudata daca vreau sa fiu satisfacuta??

andreeame

andreeame

pt r3mus2

16 Mai 2007, 12:29

Cred ca s-au dus vremurile in care femeile erau doar niste copile speriate iar sexul era un chin pt ele. Aici e vorba de gradul de satisfactie al partenerilor. Si trebuie sa recunosti ca am dreptate. Barbatii se gandesc doar la ei! De ce nu se gandesc ca poate MAI VREM?!

r3mus_2

r3mus_2

lol

16 Mai 2007, 12:27

de ce o iei personal? nu vb despre tine, cum sunt unii barbati, as asunt si unele femei.
Si nu am scris pe forum pt ca sunt inpotriva, am scris pt ca mi s'a parut prea autoritara fata ! M-a amuzat faptu ca i se cuvine ca barbatul sa o satisfaca in totalitate si atat. de ce nu a pus broblema in alt mod?

sorinachivu

sorinachivu

r3mus2_

16 Mai 2007, 12:21

Asa iti fac eu tie????

r3mus_2

r3mus_2

!!!

16 Mai 2007, 12:19

stiu ca am fost badaran, dar asa este.

r3mus_2

r3mus_2

!

16 Mai 2007, 12:18

"Daca o rogi sa faca ceva ce nu ii place, incerci s-o domini. Daca iti cere sa faci ceva ce nu iti place, este o favoare pe care nu e frumos s-o refuzi." Andreea, data viitoare ar trebuii sa-i stai cu pistolul la cap, poate asa isi tine toate trei mainile ridicate,dupa sa stergi si prafu baiete. sunt constient cate argumente, injuraturi o sa'mi primesc apoi, si sincer nu ma intereseaza, sunteti femei, aveti dreptate, ne'am obijnuit cu asta. PS: dar voi inca nu v'ati obijnuit cu noi

r3mus_2

r3mus_2

"Cum o sa ii facem sa inteleaga ca e datoria lor s

16 Mai 2007, 12:17

Uite draga andreea ca m-ai facut sa-mi fac cont pe site, numai de dragul de a-ti raspunde. De ce este de datoria noastra sa va satisfacem total? voi ce facetzi cand unii barbati spun ca ar dori pozitia respectiva? si FEMEIA cu o fatza de" cum este posibil sa imi cer asa ceva" se uita la el? sau cand aveti voi celebrele dureri de cap? Noi suntem porcii si nesimtitii, stiu asta, dar voi intodeauna dreptate, de ce? pt ca sunteti femei.

daniela-mirela

daniela-mirela

...

16 Mai 2007, 11:48

Sa ma consider norocoasa atunci. iubitul meu are mereu grija de orgasmul meu!

ionut74

ionut74

depinde de barbat

16 Mai 2007, 10:54

eu de exemplu am grija ca deja din timpul preludiului sa aiba femeia un orgasm si daca o simt ca in timpul actului sexual nu a avut si eu am avut, nu "ies"de acolo pana nu e "gata"si ea.pasiunea si placerea ptr sex mi-au facut asa

andreeame

andreeame

Si cum ii convingem?

16 Mai 2007, 10:41

Cum o sa ii facem sa inteleaga ca e datoria lor sa ne satisfaca total? Eu am incercat odata sa ii sugerez sa continue altfel si a fost socat! Cred ca e drum lung pana sa il conving sa faca sex oral dupa...

simona_const2005

simona_const2005

:))))

16 Mai 2007, 10:36

Pai... cine a zis ca trebuie sa si acceptam asa ceva? Ok, ni se intampla o data, dar a doua oara nu mai picam asa usor in "cursa".

sorinachivu

sorinachivu

Ironia sortii

16 Mai 2007, 10:04

Cata rautate din partea noastra :))) Si imi amintesc ca era o tipa la un moment dat pe forum, nu-i mai retin numele, care se plangea ca iubitul ei vrea de 3 ori pe noapte sex. :)))) ironic nu?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.