o parere ? un sfat ?

by: adrianmuresan
Buna ... Am o prietena si sunt in dilema daca am lasat-o insarcinata sau nu ... am intretinut relati sexuale cu ea m-am protejat si am ejaculat in prezervativ ... l-am dat jos si l-am inodat imediat dupa m-am pus langa ea in pat si am mai avut contacte cu ea adica eu mi-am dat prezervativul jos cu mainiile si dupa asta mi-am mai introdus degetele in vaginul ei ... posibil sa fii ramas insarcinata ... au trecut cam 76 de ore si nush ce sa fac suntem incepatori si facem treburiile astea pe ascuns posibilitatea de a consulta o persoana matura sau un ginecolog este foarte mica asa ca daca m-ati ajuta as fii recunoscator macar cu un sfat ... i-as putea cumpara ceva pastile sa le administreze in umatoarele 2-3 zile daca eventual a ramas isarcinata asa pentru siguranta ... ? daca da ce model si un pret sa stiu ...

adrianmuresan

adrianmuresan

deci

15 Feb 2013, 22:27

este posibilitatea ca sa fii ramasa pe prezervativ sperma si apioi sa se fii luat pe degete si de pe degetele mele introduse-n vagin sa fii ramas insarcinata ?

wonderland

wonderland

in fiecare zi ma mira

15 Feb 2013, 11:16

astfel de intrebari....dar pana la urma nu e vina lor, sunt "copii"...totul pleaca de la educatie....asa ca, draga adrianmuresan, sfatul meu este sa va informati mai mult despre sex, pentru ca nu e de joaca

japonialove

japonialove

buna

13 Feb 2013, 15:01

ce varsta ai? ca dupa felul in care te exprimi nu ti-as da mai mult de 15-16 ani...sa stii ca o femeie nu ramane insarcinata cu una, cu doua....dar chiar daca faceti pe ascuns asa ceva, nu cred ca va costa nimic sa cautati niste informatii pe internet (site-uri de sex, de sanatate) sau sa vorbiti cu un medic??? ziua buna!

adrianmuresan

adrianmuresan

a si inca ceva

12 Feb 2013, 18:00

este posibilitatea ca sa fii ramasa pe prezervativ sperma si apioi sa se fii luat pe degete si de pe degetele mele introduse-n vagin sa fii ramas insarcinata ?