Supliment pentru regenerarea pielii.

by: eumirela12
Folosesc de multa vreme un tratament cu suplimentul SKINETRIN si sunt foarte multumita de efectul acestui produs. Am mai incercat cateva suplimente de acest gen dar acesta a avut cea mai mare efectivitate din punct de vedere al vizibilitatii. Pentru cei care au proble cu tenul sau diferite portiuni ale pielii acest supliment regenereaza foarte bine. Produsul l-am comandat pe adresa aceasta : schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani

elena122

elena122

Ozonoterapie si Terapia Vampir

17 Nov 2017, 22:47

Pentru riduri recomand infiltratiile cu ozon si Terapia Vampir, de care ati auzit cu siguranta de la vedete, tv etc. :)
Daca nu ati auzit, va spun eu ca ambele sunt nemaipomenite pentru rejuvenare faciala. Pentru terapia vampir ti se recolteaza sange intr-o eprubeta, apoi
intr-un aparat special se separa plasma pe care apoi ti-o injecteaza in pielea de pe fata. Plasma aceea este bogata in trombocite, proteine, vitamine, enzime etc., toate foarte bune pentru regenerarea pielii si imbunatatirea aspectului acesteia.
Iar ozonoterapia consta in niste infiltratii subcutanate cu ozon care, la fel, regenereaza pielea in profunzime. Secretul consta practic in a combina cele doua terapii, sau cel putin mie aceasta varianta mi-a fost recomandata, si chiar am avut rezultate spectaculoase: pielea mult mai fina, aspect mult mai luminos, disparitia imperfectiunilor si estomparea micilor riduri. Tratamentul l-am urmat la clinica Fizio Estetix, la dr. Mihai Baican, unde momentan merg la masaj terapeutic si de relaxare. Ii recomand cu mare incredere, sunt cativa oameni foarte draguti acolo, iar atmosfera nu are de-a face cu ce am mai vazut prin alte clinici.

cozamaria

cozamaria

Regenerarea pielii

30 Oct 2017, 14:17

Exista mai multe produse care sunt folosite pentru regenerarea pielii dar nu toate dau efectul scontat.

koreq

koreq

Pure

17 Iul 2017, 14:08

Pentru ridurile din jurul ochilor eu m-am dat cu Pure un ser anticearcane si am obtinut rezultate destul de bune.

fodorp

fodorp

Suplimente antirid

11 Aug 2016, 14:48

Pentru riduri mai exista si alte produse care merg la fel de bine. Pot indeparta ridurile si pot catifela pielea intr-un timp scurt.

zumzica

zumzica

MUrad

08 Apr 2016, 06:22

Eu folosesc suplimentele de la Murad, care ajuta si la protejarea contra radiatiilor solare. E super bun!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!