probleme pre acneice

by: nanocosmetica
....si eu am avut problemele cu care se confrunta multe dintre noi....o prietena mi-a recomandat pentru tenul meu preacneic produsele din gama Velvet concepute de Prof Dr Umberto Borellini...am incercat crema Dermopur si va spun ca din acel moment nu mai folosesc nimic altceva...am crezut ca o sa ma coste o gramada de bani, deoarece efectul este rapid si supermultumitor ...dar inca o data am realizat ca nu pretul ridicat inseamna reusita....va recomand cu multa incredere, incercati Dermopur si astept sa va spuneti cu sinceritate parerea...

marcelyna

marcelyna

Probleme cu acneea

19 Ian 2018, 13:30

Acneea e o problema destul de grava care se poate agrava intr-un timp relativ scurt daca nu se iau acele masuri care sa imbunatateasca situatia. Si administrarea unor suplimente poate fi o solutie pentru indepartarea cosurilor.

alina20

alina20

Acneea

29 Aug 2016, 13:57

In afara de diverse suplimente, unguente sau creme e obligatoriu si schimbarea stilului de viata, un corp curat lipsit de toxine si o alimentatie cat mai sanatoasa. Doar impreuna aceste elemente pot contribui la indepartarea cosurilor.

zumzica

zumzica

Burt's Bees.

13 Feb 2016, 17:06

Recomand produsele de la Burt's Bees. Sunt gfoarte eficiente in acest sens si rezultatele nu intarzie sa apara. Recomand!

margo80

margo80

Acnee

08 Iun 2015, 15:13

Inainte de a folosi orice fel de produs e necesar sa ne modificam complet stilul de viata. Este foarte important acest lucru si trebuie sa se tina cont si de acest aspect.

eumirela12

eumirela12

Piele

30 Mar 2015, 16:57

Incearca acest supliment : schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani

koreq

koreq

Remedii pentru acnee

17 Dec 2014, 15:25

Derminax a incercat careva? Am vazut ca se vorbeste de el pe net si m-a facut curios:)

Multumesc!

tuguleai

tuguleai

remediu

08 Oct 2014, 10:39

eu pot sa va recomand niste produse care au fost verificate si la care sau vazut diferente in 5 zile: http://ecodriveclub.com/?r=ion9334

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.