Baza pentru machiaj

by: redbaloon
Ati folosit baza de machiaj pana acum? Ce produse ati testat?

iliescuamalia

iliescuamalia

buna

16 Dec 2010, 09:42

buna. sunt consultant de frumusete si reprezint 2 companii de produse cosmetice, care se distribuie prin una singura. as dori sa te ajut in "problema" ta cu fondul de ten. iti las adresa mea de mail: iliecuamalia@yahoo.com, daca te intereseaza ... si poate gasim solutii ca sa te ajut ...

ca sa completez, reprezint compania AMWAY, sunt consultant de frumusete pt. brand-ul ARTISTRY (care se distribuie prin AMWAY), iar preturile sunt mult mai accesibile decat cele de la Lancome. de asemenea, sunt consultant de frumusete pe brand-ul BEAUTY CYCLE, un brand nou lansat in portofoliul companiei AMWAY, foarte accesibile ca pret (comparate la pret si calitate cu L'Oreal sau Olay). va stau la dispozitie pt. mai multe detalii.

cosmeticshq

cosmeticshq

hy

20 Ian 2010, 21:30

va dau un blog care poate va e de folos
http://cosmeticemarykay.blogspot.com/

milanesse

milanesse

Metropolitan

30 Dec 2009, 08:57

Oricine poate deveni reprezentant METROPOLITANS SELECTION.Aceasta firma are spre vanzare produce unice asemanatoare celor originale(ex.AQUA G10-AQUA DI GIO) la preturi accesibile fiecarui buzunar.Fata de alte companii de profil METROPOLITAN SELECTION are avantajul de a-ti oferi un discount foarte avantajos(25%),discountul crescand odata cu inscrierea de noi membri.Produsele iti vin prin colet cu plata ramburs,netrebuind sa te duci intr-un anumit loc pt a le ridica.Este o sansa de a-ti creea un venit suplimentar sau de a-ti cumpara pentru tine produse mult mai ieftine(discount de 25%)fata de pretul din catalog.Inscrierea este gratuita,oferindu-ti chiar un set de 15 monstre de parfum la prima comanda ce depaseste 100 ron.Nu se semneaza nici un contract,se poate renunta in orice moment.

Pentru a te inscrie face-ti click p urmatorul link

http://shop.metropolitans.ro/catalog/create_account.php.

Completati formularul iar la codul reprezentantului care v-a recomandat treceti codul:SSaTd09x

manuela76

manuela76

cosmetice Amway, Rimmel, Margaret Astor...

25 Nov 2009, 13:09

la preturi foarte convenabile, cosmetice Amway, Rimmel, Margaret Astor, parfumuri Adidas, Celine Dion, pasta de dinti si perite Sensodyne si multe altele
magazinmic@yahoo.com
va astept

ana-mihaela

ana-mihaela

:)

05 Dec 2008, 20:39

eu personal mai folosesc si fondul de ten Mary Kau,Formula uşoară şi rezistentă a Fondului de ten — este rezultatul a unei piele fine de catifea. În componenţa sa intră vitaminele С, Е şi extracte naturale. Produsul nu lasă urme pe haina d-voastre.

ana-mihaela

ana-mihaela

baza pentru fard de pleoape

05 Dec 2008, 20:36

Formula sa este rezistentă la apă, contribuie la netezirea texturii pielii pleoapelor, iar ingredientele speciale conţinute în formula cremei absorb surplusul de sebum, ceea ce creează o bază ideală pentru un machiaj de ochi perfect: umbrele se aplică şi se repartizează uşor pe pleoape.

lauradudu

lauradudu

baza machiaj

05 Dec 2008, 12:12

In principal fata trebuie bine intretinuta, curatare, tonifiere, hranire, hidratare, etc.
Eu pentru baza machiajului folosesc Queen's Jelly de la Magiray. Dupa ea dau fond de ten, pudra si nici nu zici ca esti machiata, doar ca arati machiata, poti da cu mana sau cu servetelul ca nu se ia.

georgianne

georgianne

Apa termala

17 Nov 2008, 18:02

Cea mai buna si sanatoasa baza de machiaj, si care nu incarca tenul, sunt spray-urile cu apa termala.
Eu folosesc si ma declar multumita.
Mai este o baza de machiaj pe care as vrea sa o incerc la sephora, dar am uitat cum se numeste.

fofy

fofy

baza de machiaj

02 Nov 2008, 11:51

baza de machiaj reprezinta demachierea, folosirea unui tonic, a unei creme hidratante si apoi se aplica fondul de ten...tenul va avea un aspect natural, nu un aspect incarcat...

andrakool

andrakool

da

27 Oct 2008, 00:42

am folosit si folosesc..e f buna pt tenul meu..fara mi se pare ca nu se intinde bine fondul de ten..si in plus hidrateaza.

adriana_cecilia

adriana_cecilia

depinde

22 Sep 2008, 14:20

greentea depinde ce fel de fond de ten folosesti, depinde cum iti ingrijesti tenul, depinde ce fel de ten ai samd. Astfel incit, daca ai nevoie de sfaturi, da-mi un mesaj personal.
de fapt, oricine are nevoie de sfaturi ma poate contacta.

ihatepink

ihatepink

Fond de ten

19 Sep 2008, 15:14

Pana acum am folosit doar fondul de ten, dar senzatia de fata incarcata e cam frustanta. Cred ca voi incerca o baza pentru machiaj.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.