Care sunt produsele cosmetice preferate?

by: mikihita
Buna fetelor,
De foarte putin timp mi-am deschis un magazin online de produse cosmetice. Apelez la voi cu o rugaminte sa ma ajutati. Care sunt produsele cosmetice preferate si de nelipsit( marca, produs) ? Poate unora nu le place sa se machieze, poate folositi doar rimel sau doar ruj. M-ati ajuta nespus cu un simplu raspuns.
Multumesc,

sunshine84

sunshine84

cosmetice preferate

01 Iun 2012, 15:14

buna, indiferent de situatie eu nu ma pot lipsi de blush, rimel si creion:) ah si daca nu am ruj, macar balsam de buze:D

corinapop

corinapop

Nu imi poate lipsi balsamul de buze!

01 Iun 2012, 14:27

Eu raman fidela balsamlui de buze Everon. E din ulei de jojoba, ceara de albine si unt de shea si are aroma de trandafiri. Buzele raman parfumate si moi. Daca nu ma dau cu Everon si folosesc alt balsam, simt clar o diferenta si mi se usuca buzele mult mai repede.

iliescuamalia

iliescuamalia

:)

05 Ian 2012, 16:11

buna. eu ma machiez zilnic, machiaj complet. iubesc produsele ARTISTRY si BEAUTY CYCLE de la AMWAY, si nu le-as mai inlocui cu nici o alta marca, indiferent ce "rezultate" "promite" sa dea :)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.