Cosmetice Ruby Rose

by: letitias
Buna, fetelor. Mie-mi plac fardurile de la Ruby Rose, sunt ieftine si bune. Rugamintea mea la voi este sa-mi recomandati un loc/ magazin de unde sa pot cumpara - de la metrou si din piata nu mai cumpar, vanzatoarele nu stiu sa se poarte cu clientii, ca sa ma exprim delicat, si nici macar nu sunt sigura ca sunt proaspete sau in garantie. Am sunat la un importator de Ruby Rose si, culmea, n-au stiut unde sa ma indrume...Asa ca ajutati-ma voi. Multumesc. :)

migabgo

migabgo

ruby rose

20 Mai 2009, 19:42

online poti sa cumperi cate ceva ruby rose. Putine intradevar, dar vezi , poate iti plac. pe rubyrosecosmetics.com

ina09

ina09

depinde

18 Mai 2009, 15:37

Depinde unde stai! Dar nu prea ti-as recomanda sa folosesti Ruby Rose

idallreadyused

idallreadyused

ruby rose

21 Feb 2009, 22:05

letitias, iti recomand un magazin din complexul comercial SIR pentru farduri Ruby Rose si nu numai. Daca esti din Bucuresti, da-mi un mail la smartfashion@ymail.com si iti spun ce si cum. Nu vei gasi vanzatoare care sa te scoata in suturi afara si nici dezinteresate. o seara buna

letitias

letitias

Body Shop

03 Feb 2009, 09:01

Buna, am incercat si Body Shop - un sampon pe care am dat ceva bani si despre care am crezut ca e bun, tocmai pentru ca era scump. Inutil sa spun ca l-am cumparat degeaba, nu a rezolvat problema pentru care a fost creat. Asa ca nu stiu ce sa mai folosesc...Recent am citit ca toate cosmeticele pe care le folosim contin substante chimice care ne fac rau. Mancarea ne face rau, cosmeticele ne fac rau, cancerul e peste tot, nu stiu cum mai traim - nu e de mirare ca la 30 de ani suntem mai batrani decat trebuie, mai obositi si mai vulnerabili in fata bolilor.

inlove4ever

inlove4ever

alege produse THE BODY SHOP

30 Ian 2009, 13:11

Produsele AVON,atat de mediatizate..nu sunt foarte bune..cel putin produsele de make up sunt dezamagitoare...va recomand produsele THE BODY SHOP..care sunt,mai scumpe e adevarat,dar sunt mult mai bune,mai de efect...tot de la THE BODY SHOP,va recomand produsele de ingrijire corporala,unturile de corp sunt divine...gelurile de dush care miros demential si dinm care nu trebuie sa folosesti foarte mult...produsele pt ingrijirea fetei sunt de asemenea foarte bune,crema de zi pt toate tipurile de ten cu vitamina E..e extraordinara...dar..daca considerati ca ar fi prea scumpe si nu va permiteti,va recomand produsele de la PLAFAR,care sunt foarte bune..si IEFTINE...

letitias

letitias

Mai bine nu Avon

29 Ian 2009, 09:16

Am incercat Avon si sunt dezamagita de produsele lor, si in special de parfumuri...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.